Ziya Erattır yeniden başkan

Gebze Seyyar Pazarcılar ve Esnaf Odası genel kurulunu tamamladı.
12 Şubat 2014, Çarşamba - 15:55

İki adayın yarıştığı kongrenin galibi 188 oy alan mevcut başkan Ziyaettin Erattır olurken öteki aday Gençer Artuğer ise 166 oy aldı.  Sonuçların açıklanması sonrasında ise kısa süreli bir tartışma yaşandı.

Gebze Seyyar Pazarcılar ve Esnaf Odası 6. Olağan genel kurulunu Osman Hamdi Bey Kültür Merkezinde yapıldı. Kongrede mevcut başkan Ziyaettin Erattır ve Gencer Artuğer yarıştı. Kongrenin divan başkanlığını Kemal Kaya, başkan yardımcığını Kamil Yılmaz kâtip üyeliklerini Ömer Agin, Şevket Erattır, Mehmet Aracı, Şaban Epik yaptı.

Genel kurul yapılan saygı duruşu ve okunan İstiklal Marşı ile başladı. Programda kısa bir konuşma yapan mevcut başkan Ziyaettin Erattır, “İyisiyle kötüsüyle 4 yılımızı geride bıraktık. Bu 4 yıl içinde yaptıklarımızı ve yapamadıklarımızı değerlendirmek için buradayız. Ben şimdiden genel kurulumuzun hepimiz için hayırlı olmasını diliyor ve genel kurulumuza katılan tüm herkese teşekkür ediyorum” dedi. Kongrede ardından faaliyet raporu ve denetleme kurulu raporları okundu. Öte yandan kongreye CHP Gebze İlçe Başkanı Sedat Tatar ile CHP Gebze Belediye Başkan adayı Yakup Yılmaz katıldı.

Saat 17.00’de oy verme işlemi sona erdi ve oyların sayımına geçildi. 361 üyenin oy kullandığı  kongrede oyların 188’ni  alan Ziyaettin Erattır yeniden başkanlığa seçildi. Öteki aday ise 166 oy aldı.  Sonuçların açıklanması sonrası kısa süreli bir tartışma yaşandı.

KAZANAN LİSTE

Ziyaettin Erattır yönetim kurulu listesi: Soner Özer, Muzaffer Emir, Levent Kalaycı, Mehmet Güner, Ali Haydar Avşar, Erkan Çiçek

KAYBEDEN LİSTE

Gencer Artuğer yönetim kurulu listesi: Hicaz Atsız, Mehmet Aydemir, Kadir Canlı, Mehmet Koçan, Selahattin Efe Halil Tanrıverdi

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki