Ziverbey açıldı

07 Aralık 2014, Pazar - 11:46

Çayırovada geniş bir kesime hitap eden Ziverbey restoran geçtiğimiz Cuma günü hizmete açıldı

Cayirova’nın yeni mekanı Ziverbey Cafe Restoran Cuma günü itibariyle hizmete girdi. 350 kişilik oturum olanı olan Ziverbey Cafe Restoran  Kahvaltı, Sulu yemek, Izgara ,ve pide çeşitleri ile hizmet vermekte.

İlk müşterileri belediye başkanı ve yönetimi oldu

 

Çayırova Ak Parti İlçe Başkanı Zafer Kılıç'ın sahibi olduğu ve ilçede yeni faaliyete giren Ziverbey Kafe Restaurant'ın ilk gününde Belediye Başkanı Şevki Demirci ve AK Parti belediye meclis üyeleri ve ilçe yöneticileri başkan Kılıç'ın ilk misafirleri oldular.

Çayırova Fatih Caddesi üzerinde hizmete giren Ziverbey Kafe Restaurant'ın ilk gününde mekan sahibi Zafer Kılıç'ı Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, Başkan Yardımcısı Orhan Keskin, Çayırova Ak Parti Siyasi ve Hukuk İşleri Başkanı Turan Kocagöz,Çayırova AK Parti yerel yönetimlerden sorumlu Başkan yardımcısı Selim Ekinci, Çayırova Belediye Meclis Üyeleri Şaban Güllüce, Cemil Göksu, Mehmet Özdemir, Vahit Terzi ve bir çok partili yalnız bırakmadı. Değişik bir konseptle Çayırova Halkına hizmet veren Ziverbey Cafe Restaurant aynı anda 400 ila 500 kişiye hizmet verecek kapasitede. Sulu yemekten, kebaplara, ızgara yemeklerinden birçok tatlı çeşitlerinin olduğu Ziverbey Kafe Restaurant yakın zamanda resmi açılış törenini ile Çayırova halkına görkemli bir şekilde açılışı gerçekleştirecek. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki