ZAFER KILIÇ CİVELEK’İ AĞIRLADI

AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, AK Parti Kocaeli Milletvekili Aday Adayı ve eski İl Başkanı Mahmut Civelek’i Çayırova’daki Ziverbey Restaurant’ta ağırladı.
09 Mart 2015, Pazartesi - 15:44

AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatı dün Ziverbey Restaurant’ta önemli bir ismi ağırladı. AK Parti Kocaeli Milletvekili aday adayı ve eski İl Başkanı Mahmut Civelek,  AK Parti Çayırova İlçe Teşkilatı’nın davetlisi olarak kahvaltı programına katıldı. Programda ev sahipliğini Ak Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç yaptı. Kahvaltı programına Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, AK Parti Kocaeli İl Yöneticisi İdris Demir, AK Parti Kocaeli İl Yöneticisi Ayşin Balcılar, AK Parti Çayırova Kadın Kolları Başkanı H.Banu Çürüksulu Demir, AK Parti Çayırova Gençlik Kolları Başkanı Kerem Coşkun, AK Parti Çayırova İlçe Yöneticileri ve Belediye Meclis Üyeleri de katılım gösterdiler.

KILIÇ; CİVELEK HERYERDE BAŞARILI OLACAK BİRİ

Kahvaltı sonrasında bir konuşma yapan Ak Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, “Mahmut başkanımızla uzun zamandır teşkilatımıza çağırıyorduk sağ olsun bizi kırmadı davetimize icabet etti. Kendisine Kadın Kolları Başkanımız ve Gençlik Kolları Başkanımız ve ilçe yöneticilerimiz adına çok teşekkür ediyorum. Mahmut Başkanımız ile birlikte güzel çalışmalara imza attık. Kendisi çok aktif ve çalışkan bir isimdi. Bu çalışkanlığının karşılığını da görev süresi boyunca kırdığı rekorlarla aldı. Eğer kendisi aday gösterilirse inanıyorum ki başarılarına başarı katacaktır. Ben ve teşkilatım adına yaşanılan bu sürecin kendisi hakkında hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” diyerek sözü Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’ye bıraktı.

DEMİRCİ; CİVELEK ÇALIŞMALARI İLE ÖRNEK ALINMASI GEREKEN BİRİ

Kılıç’ın ardından sözü alan Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ise; “Selamun Aleykum diyerek söze başladı ve şöyle devam etti. Mahmut Başkanı çok uzun zamandır tanırım. İl Başkanımdan önce, İl Yönetim Kurulu üyesiydi kendisi hem insan olarak hem de bir yönetici olarak çok iyidir. Ben Mahmut Başkandan çok şey öğrendim. Kendisinin geçmişte yönetiminde olduğum için çok iyi bilirim. Zafer’e her zaman söylerim keşke Mahmut Başkanın bir toplantısına katılabilseydin diye. Koltuğa oturmanın sorumluluğu bir başkadır. Bunu herkes bilir, kim oturursa otursun o sorumluluk çok önemlidir. Kendisinin uzun dönem İl Başkanı olmasından da belli ne kadar başarılı olduğu. Ben kendisine çıkmış olduğu bu yolda başarılar dilerim.” Dedi.

CİVELEK; ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Civelek konuşmasının başlangıcında sofra duası okuyarak okumuş olduğu sofra duasının anlamını paylaştı ve konuşmasına şöyle devam etti; “Böyle güzel bir ortamda kendisini misafir ettikleri için Çayırova İlçe Teşkilatı adına Zafer Kılıç’a teşekkür etti. Zafer Başkan’ın ve yönetimin göreve gelmesi Çayırova’nın başarısını arttırmıştır. Bugün buraya siyasi bir kimlikle gelmedim, ailemin davetinin üzerine icabet ettim. Ama şunları da söylemeden es geçmeyeceğim “Biz birlikte çok güzel günler geçirdik. 4 Yıl az bir zaman değil, 4 yıl boyunca böyle bir aileye başkanlık çok güzel bir duyguydu. Bunlar samimi duygularımdır. Biz İl Başkanlığı görevimizi teslim ettik ama bu demek olmuyor ki çalışmayacağız. Aday gösterilsek de, gösterilmesek de Kocaeli’nin tüm ilçelerinde hep birlikte partimizin başarısı için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Civelek’in konuşmasının ardından söz alan bazı Ak Parti Çayırova İlçe Yöneticileri de çıktığı bu yolda kendisine başarılar diledi. Karşılıklı iyi dileklerin ardından program sona erdi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki