ZAFER BAŞKANLI İLK TOPLANTI

13 Kasım 2014, Perşembe - 13:14

Çayırova AK Parti Teşkilatında Haftalık Yeni Yönetim İlk Toplantısı Gerçekleştirdi. Çayırova AK Parti İlçe Başkanı Zafer Kılıç yine iddali konuştu.

 

Çayırova AK Parti İlçe teşkilat binasında yapılan haftalık gurup toplantısında yaptığı konuşmasında önemli açıklamalarda bulundu AK Parti ailesi olarak yaşadığımız zaferlere şimdi yenilerini eklemek için ekip ruhu ile var gücümüz ile çalışacağız.

AK Parti gücünü halkımızdan almaktadır. AK Parti Genel Başkanımız Ahmet Davutoğlunu örnek alıyoruz gecesini gündüzünü demeden halkımız için çalışıyor ve “Büyük Ustayı” örnek alıyoruz dedi. Halkımıza hizmeti ne kadar yapsak azdır var gücümüz ile yaptığımız çalışmalarla yaklaşan seçimlere AK kadrolar ile bir bütün olarak sahada olacağız dedi.  AK Parti mahalle teşkilatları ile yakından ilgileneceğiz ekibimle yapılacak olan AK Parti mahalle teşkilatı toplantılarına katılıp sorunlarını dinliyeceğiz. Allah’ın izni ile yine Çayırova İlçemizde AK Parti bayrağını  hep birlikte yükselteceğiz AK Parti İlçe Başkanı Zafer Kılıç toplantı öncesi AK Parti ilçe teşkilatına gelen Çayırovalı vatandaşlar ile yakından ilgilendi ve sorunlarını dinledi tam kadro gerçekleşen AK Parti haftalık gurup toplantı basına kapalı bir şekilde devam edildi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki