YÜREĞİMİZİ KOYDUK

Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayı İlhami Bayrak’ın katılmış olduğu her program Çayırovalı vatandaşlarladan yoğun ilgi görüyor.
16 Şubat 2014, Pazar - 16:28

Önce ki gün İnönü Mahallesi Seçim irtibat Bürosunun açılışı için gittiği mahallede yoğun bir ilgi ile karşılaşan İlhami Bayrak açılış öncesi vatandaşlarla kucaklaştı. Yüzlerce vatandaşın katıldığı Mahalle Seçim irtibat Bürosu açışlışı öncesi bir konuşma yapan Başkan Adayı İlhami Bayrak “Burada bizleri yoğun teveccühle karşılayan tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum. Öncelikle seçim irtibat büromuzun mahallemize ve partimize hayırlı olmasını diliyorum. Bizlerin yaklaşık 5 senedir halk ile içiçe olan çalışmaları artık Çayırova’da denegleri değiştirdi. Sokaklara dahi çıkacak yüzü olmayan siyasilerin mesken tuttuğu Çayırova’da sizlerle meydanlarda, açılışlarda bir araya gelmekten onur duyuyoruz” dedi.

İNÖNÜ’DE, KOÇ’A YÜKLENDİ

Yıllardır CHP’nin kalesi olarak görülen İnönü Mahallesi’nde CHP Belediye Başkan Adayı Timur Koç’u eleştiren Bayrak “Sizlerin yıllar önce destek için kapısını çalan bazı isimlerin başkan olduktan sonra yaptıkları icraatlar ortada. Çayırova’nın hastane ve otogar alanını satan bu siyasi isimler bugün sizlerin karşısına çıkacak yüzü kimden alıyorlar merak ediyorum. Bugün bütün sıkıntılarını yer yoksunluğu sebebiyle yaşayan Çayırova İlçsine bunu yapmak adilcemiydi. Şimdi her yerde sınırlardan bahseden bu arkadaşa tavsiyem önce satılan yerlerin hesabını vermesidir” dedi.

YÜREĞİMİZİ KOYDUK

Yüzlerce vatandaşın alkış ve sloganları ile sık sık kesilen konuşmasında 31 Mart sabahının Çayırova için umut dolu bir gün olacağını belirten Başkan Adayı Bayrak “Bizlerin yapmış olduğu bir seçim çalışması değil aslında, 5 yıldan beri yapmış olduğumuz çalışmalarımızın yoğunlaştırılmış hali. Çayırova’nın kaynaklarının korunması için halkın bize verdiği muhelefet görevini bugüne kadar layıkıyla yerine getirdik. Çayırovalının menfaatini korumak için yüreğimizi ortaya koyduk. 31 mart sabahı ise Çayırova yerel yönetim uzmanı Milli Görüş belediyeciği ile tanışacaktır” şeklinde konuştu.

Vatandaşlarlın tek umuduz sensin dediği Başkan Adayı İlhami Bayrak yapmış olduğu konuşmasının ardından ise İnönü Mahallesi Seçim irtibat Bürosunun açılışını, Teşkilat Yöneticileri ile birlikte gerçekleştirdi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki