~~Gebze Darıca Dilovası Çayırova Karamürsel Kartepe Kocaeli  Yozgatlılar Hemşeriler Dernekleri  ile Hospitalpark Darıca Hastanesi arasında kurumsal protokolü imzalandı.
Gebze Darıca Dilovası Çayırova Karamürsel Kartepe Kocaeli  Yozgatlılar Hemşeriler Derneklerinin birlik beraberlik gecesinde Hospitalpark Hastanesi ile gerçekleştirilen kurumsal protokol kapsamında Kocaeli’de bulunan tüm YOZGATLILARIN birinci derece yakınlarının sağlığı Hospitalpark Darıca Hastanesi’ne emanet.
Sağlıkta Güvenle 21. Yılını tamamlayan Büyük Anadolu Grubu Hastaneleri’nden Hospitalpark Darıca Hastanesi Kamu, kurum ve sivil toplum ve hemşeri dernek kuruluşları ile kucaklaşarak kurumsal protokollere devam ediyor.
HOSPİTALPARK YOZGATLILAR DERNEĞİNİNİN  SAĞLIKTA DA YANINDA
Protokol sırasında Hospitalpark Kurumsal İlişkiler Uzmanları  Elvan BİLGİN GÜNAL, İrem AKMAN, Hastane Müdürü Tayfun MERCAN ve Dernek Başkanı Ümit KIYICI ve dernek üyeleri hazır bulundu.
Protokol imza töreninde bulunan, Büyük Anadolu Grup  Hospitalpark Darıca Hastanesi Hastane Müdürü Tayfun MERCAN ve kurumsal protokolü imzalayan Gebze-Darıca-Dilovası-Çayırova Dernek Başkanı Ümit KIYICI, atılan imzalar sonrasında protokolün her iki tarafa da hayırlı olmasını dilediler.