Yılmaz ustalık dönemine başladı

14 Ocak 2015, Çarşamba - 12:14

 

Önceki gün yapılan kongrede Çayırova  Artvinliler dernek başkanlığına  yeniden seçilen Ayhan Yılmaz ustalık dönemine başladı

Kongreye yoğun katılım sağlandı

Önceki gün yapılan Çayırova Artvinliler dernek kongresinde üyeler yoğun katılım sağlayarak,Başkan Ayhan Yılmaz’a büyük sevgi gösterisinde bulundular.1988 yılında kurularak faaliyetlerine başlayan Çayırova Artvinliler derneğinde üç dönem üst üste başkan Olan Ayhan Yılmaz bir rekorunda sahibi olmuş oldu.

Faailiyet raporunun okunmasından sonra üyelerin tam desteğini alan Ayhan Yılmaz derneğin tarihinde ilk defa üst üste üç kez başkan olmanın haklı gururunu yaşadı. Tekrar başkan seçildikten sonra kısa bir konuşma yapan Yılmaz, hemşerilerimle bir arada olmanın, onlara hizmet etmenin gururunu yaşıyorum. İnşallah bundan sonrada gençlik kollarımızı, Kadın kollarımızı daha aktif hale getireceğiz, bizler kahve kültürüyle dernekçilik yapmıyoruz. Okuyan öğrencilerimize burs sağlıyoruz. Hemşerilerimizin hüznünede,sevincinede ortak olan bi camiayız. Bizler birlikte her şeyi başardık, başarmaya devam edeceğiz.

 

Bana ve ekibime gösterdiğiniz ilgi alakaya teşekkür ediyorum, Üçüncü dönemde de inşallah sizleri mahcup etmeden güzel işlere imza atmaya devam edeceğiz dedi.Çayırova Artvinliler dernek başkanı Ayhan Yılmaz ve Gebze Artvinliler dernek başkanı Osman Alkan kongre sonrası engelli bir vatandaşa akülü araç hediye ettiler.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki