Yılmaz: STK'larla İrtibat Halindeyiz

Yılmaz: STK'larla İrtibat Halindeyiz
30 Kasım 2016, Çarşamba - 15:28

AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz ve yönetimi göreve geldikleri günden itibaren Kocaeli’de bulunan Sivil Toplum Kuruluşları'nı ziyaret ediyor.

 Düzenli olarak Kadın STK’lar ile irtibata geçen AK Parti'li kadınlar, Sivil Toplum Kuruluşları'ndaki kadınlarla fikir alışverişinde bulunuyor ve çalışmalarını anlatıyor. AK Partili Kadınlar son olarak Kocaeli Metabolik Hastalıklar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ile Türk Kadınlar Birliği Derneği’ni ziyaret etti.

YILMAZ: STK'LARLA İRTİBAT HALİNDEYİZ
Kocaeli Metabolik Hastalıklar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği ve Türk Kadınlar Birliği Derneği’ni ziyaret eden AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, "Sivil toplum kuruluşlarımızla sürekli irtibat halindeyiz. Gittiğimiz her sivil toplum kuruluşundan yeni bir şey öğreniyoruz ve her ziyaretimiz sonrası yeni bir çalışma başlatıyoruz” diyerek sözlerine şöyle devam etti “Kadınların hayatın içinde olması için elimizden geleni yapıyoruz, kadınlar sivil toplum kuruluşlarında görev alarak yönetimde söz sahibi oluyor. Bizlerde kadın sivil toplum kuruluşlarının sayısının artması ve buralarda görev yapan kadınların sayısının artmasını destekliyoruz" dedi. AK Parti'li kadınları ağırlamaktan dolayı memnuniyetini dile getiren Kocaeli Metabolik Hastalıklar Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Nesrin Atar, "Metabolik hastalıklar hakkında farkındalık oluşturmak ve bu hastalıklar hakkında daha fazla kadının bilgi sahibi olması için çalışıyoruz" diyerek çalışmaları hakkında bilgi verdi. AK Parti'li kadınlar Türk Kadınlar Birliği Derneği’ni de ziyaret etti. Ziyarette kadın hakları ve yapılabilecekler konuşuldu. Dernek başkanı Aysel Baladın, Cumhuriyet dönemi ilk kadın derneği olduklarını ifade ederek, ziyaretlerinden dolayı AK Parti'li kadınlara teşekkür etti.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki