Yılmaz, Kültürlerimize Değer Veriyoruz

22 Ekim 2015, Perşembe - 14:58

SKM programları kapsamında Çayırova’da ziyaretlerde bulunan Mehmet Akif Yılmaz, ilk olarak Çayırova Anadolu Spor Kulübünde Sabah kahvaltı Programında bulundu.

Gerçekleşen buluşmada samimi bir şekilde karşılanan Yılmaz, 1 Kasım seçimlerinin önemini anlattı. Gerçekleşen buluşmada Yılmaz, vatandaşlar tarafından can kulağı ile dinlendi. Vatandaşların sorunlarını da dinleyen Yılmaz, fikir alışverişinde bulundu.

 

ÇAYIROVA ANADOLUSPOR YILMAZI AĞIRLADI

Sabah kahvaltı programına AK Parti Kocaeli Milletvekili adayı Mehmet Akif Yılmaz, Çayırova AK Parti ilçe yöneticileri, AK Parti Çayırova belediye meclis üyeleri Murat Karaca, Filiz Ayyıldız, Erhan Saridede, Şaban Güllüce, Çayırova Anadolu Spor Kulübü başkanı Mücahit Polat ve yöneticileri hazır bulundular.

Çayırova’da Çayırova Anadolu Spor Kulübünde konuk olan Yılmaz, burada kalabalık bir gruba hitap etti. Dernek Başkanı, Dernek Yöneticileri ve mahallelinin de bulunduğu gruba konuşan Yılmaz, Kültürlerimize değer veriyoruz Türkiye’nin dününü, bugününü ve yarınını anlattı. Yılmaz’ı ilgi ile dinleyen kalabalıkta programın sonunda teşekkürlerini sunarak günün anısına hatıra fotoğrafı çekildiler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki