Yılmaz: En iyi şekilde partimiz için çalışacağız

Yılmaz: En iyi şekilde partimiz için çalışacağız
12 Nisan 2016, Salı - 11:38

AKP İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, teşkilatla tanıştığı toplantıda başkan olarak atanmasının kendisine de sürpriz olduğunu açıkladı.

Uzun bir bekleyişin ardından AKP’de İl Kadın Kolları Başkanı belli oldu. Genel merkez tarafından AKP İl Kadın Kolları Başkanlığına Serpil Yılmaz’ın atandığı duyuruldu. AKP il binasında yapılan program ile Serpil Yılmaz, AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan tarafından teşkilata tanıtıldı. Düzenlenen programa il yöneticileri ilçe başkanları, ilçe kadın kolları başkanları ve partililer katıldı.

 

DEDİKODU KAVGA OLMADI

AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, “Yaklaşık iki ay önce başkanımız Emine Zeybek, ailevi sebeplerden dolayı görevinden feragat etmişti. Bu noktada biz de üzerimize düşeni yaptık. Genel merkez kadın kollarımızda müzakere ve mülakatlarda bulundular. Süreç anlamında da gecikir bir süreç yaşadık. Fakat bu süreçte yine il kadın kolları teşkilatımız en ufak bir sıkıntı olmadan çalışmalarını sürdürdü. Hiçbir dedikodu, kavga yaşanmadı. Süreç sonunda Şükran Özdemir, Emine Okanalp ve Serpil Yılmaz genel merkeze mülakata çağırıldı. Genel merkezimiz Serpil Yılmaz’ı başkan olarak belirledi. Hayırlı olsun, mübarek olsun” açıklamasında bulundu. Ceyhan konuşmasının ardından Serpil Yılmaz’a yetki belgesini teslim etti.

 

PARTİMİZ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ

Yetki belgesini aldıktan sonra kısa bir açıklama yapan AKP İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, “Böyle bir göreve layık görüldüğüm için çok mutluyum. Benim için de sürpriz oldu. Rabbim mahcup etmesin. AK Parti kurulduğundan beri farklı kademelerinde görev aldım. En iyi şekilde partimiz için çalışacağız. Kadınlarımızın gücünü her yerde göstermek için çabalayacağız. Partimiz için hayırlı olsun” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki