Yılmaz, Çayırova'da ziyaretlerde bulundu

01 Ekim 2015, Perşembe - 13:41

Ak Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Çayırova'da ziyaretlerde bulundu.

1 Kasım seçimlerine yaklaşırken SKM programları da dün tüm ilçelerde start aldı. Ak Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz'da seçim çalışmalarına Çayırova'dan başladı. Çayırova'da ilk olarak ilçe teşkilatını ziyaret ederek sohbet eden Yılmaz, daha sonra Çayırova mahallesi sakinleri ile sohbet ederek 1 Kasım seçimlerinin önemini anlattı. Mehmet Akif Yılmazyine aynı mahallede esnaf ziyaretinde bulunarak hayırlı işler dileklerinde bulundu.

HASTA ZİYARETİ VE EV TOPLANTISI YAPTI

Çayırova mahallesinde esnaf ziyaretinin ardından hasta ziyaretleri yapan Mehmet Akif Yılmaz, yine aynı mahallede hacı ziyaretlerinde de bulundu. Son olarak ev toplantısına katılarak 1 Kasım seçimleri hakkında bilgiler verdi.

DEĞERLENDİRMEDE BULUNDU

Ziyaretlerinin sonunda Çayırova Gençlik Kollarının haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına katılarak gençlere 1 Kasım seçimlerinin önemi hakkında bilgi veren Yılmaz, ardından Çayırova SKM ekibiyle program değerlendirmesi yaptı. Yılmaz,"Bugün seçim çalışmalarımıza Çayırova'dan son derece verimli bir program ile başladık emeği geçen herkesten Allah razı olsun." Dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki