Yılın ilk meclisi yapıldı

06 Ocak 2015, Salı - 13:18

 

Çayırova Belediyesi 2015 yılının ilk meclis toplantısını önceki gün yaptı. Toplamda 17 gündem maddesinin görüşüldüğü ve karar bağlandığı Ocak ayı meclis oturumunda öne çıkan konu ise denetim komisyonuna üye seçimi oldu.

 

KARTAL’I TEBRİK ETTİ

Şevki Demirci başkanlığında toplanan ve yaklaşık 2 saat süren meclis oturumunun başlamasından önce mecliste gurubu bulunan siyasi partilerin gurup sözcüleri yeni yıl temennilerini dile getirirken, toplantıya MHP Çayırova İlçe Başkanlığına seçilen Fatih Kartal’da izleyici olarak katıldı. Kürsüden Fatih Kartal’ın ilçe başkanlığını tebrik eden Başkan Demirci daha sonra meclis oturumunu başlattı.

DENETİM KOMİSYONU TARTIŞMASI

Ağırlıklı imar plan tadilatlarının görüşüldüğü toplantıya denetim komisyonuna üye seçiminin yapıldığı 17. madde damga vurdu. Denetim komisyonuna alınmayan Saadet Partisi’nin gurup sözcüsü Zeki Özçelik duruma tepki gösterirken CHP’li meclis üyeleri de bu tepkiye destek verdiler. Ak parti’den 3 CHP’den de 1 meclis üyesinin görevlendirildiği denetim komisyonuna mecliste ki üye sayısı gerekçe gösterilerek Saadet Partisinden üye alınmadı.

Meclis toplantısının ardından ise MHP Çayırova İlçe Başkanı Fatih Kartal, Ak Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç ve Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci ayak üstü bir sohbet gerçekleştirdi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki