Yıldırım, yönetimini tanıttı

Yıldırım, yönetimini tanıttı
02 Nisan 2016, Cumartesi - 12:42

DSP İzmit İlçe Başkanlığı’na atanan Hülya Yıldırım, bugün düzenlediği basın toplantısında kendisiyle birlikte 16 kişiden oluşan yönetim kurulunu tanıttı. DSP İlçe binasında yapılan örgütlenmeden sorumlu Başkan Yardımcısı Yakup Kalmuk ile il yöneticilerinin hazır bulunduğu tanıtım toplantısında İl Başkanı Halim Dedeoğlu’da Yıldırım’a Genel Merkez onaylı yetki belgesini verdi. Dedeoğlu, “İzmit İlçemizi iyi noktaya getireceğine inandığımız Hülya Yıldırım ve yönetimini başarılı olacaktır.” dedi.
 
Kendisini tanıtan Hülya Yıldırım, 1973 yılında Almanya’da doğduğunu, 37 yıldır İzmit’te yaşadığını, 1990 yılında DSP’de siyasete başladığını; Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanlığı, Merkez İlçe Yönetim Kurul Üyeliği, Kadın Kolları ve İzmit İlçe Başkanlığı görevlerinde bulunduğunu, işleri ve kızı için siyasete bir süre ara verdiğini söyledi.
 
İl Başkanının bu görevi vermesinden sonra birlik ve beraberlik içinde çok şeyler yapabileceğine inandığı için bu tekrar görev kabul ettiğini belirten Yıldırım, “Kadın ilçe başkanı olarak kadınların sesi olacağım. DSP, kadına hak ettiği değeri veriyor. İzmit’teki tüm kadınlar ve esnaf kadınlarımızın haklarını korumak için burada olacağız. Tüm kadınlarımıza sesleniyor ve partimize davet ediyorum. Kadın ağırlıklı bir yönetim kurulu oluşturdum.” dedi.
YÖNETİM KURULU:
Hülya Yıldırım başkanlığındaki DSP İzmit İlçe yönetim kurulunda şu isimler yer aldı: Kenan Baş, Rasim Kara, Güldane Abay, Ahmet Erkıymaz, Adalet Vural, Feride Kestanlıoğlu, Ömer Karakaya, Ülker Şimşek, Ayten Gürpınar, Mine Demirtaş, Habip Zoroğlu, Bige Aybikem Taşören, Nejat Çakır, Ceyda Dinçer ve Kamil Demirkol.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki