YİĞİDOLARIN COŞTUĞU MUHTEŞEM DÜĞÜN

03 Kasım 2014, Pazartesi - 14:36

Çayırova İlçesinin Sevilen Ailesi Olan Akkuş Ailesi’nin Yakışıklı Oğulları Arif Yasin ve Uyar Ailesinin Güzel Kızları Esin Candan İle Hafta Sonu Gerçekleşen Muhteşem Bir Düğün İle Evliler Kervanına Katıldılar.

Bölgemizin Gözde mekânı olan Çayırova toprak 2 düğün sarayında gerçekleşen düğün merasiminde İş ve Siyasetinin önde gelenlerine sahne oldu. Çok sayıda İlçemizdeki Sivaslıların katıldığı Düğün töreninde genç çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Çayırova ilçemizin sevilen aileleri Candan ve Akkuş aileleri Düğüne katılan dost ve sevenleri ile yakından ilgilendi. Renkli karelerin yaşandığı düğünde Evliliğe ilk adımlarını atan genç çifti bu mutlu günde yalnız bırakmadılar.

 Genç çiftin düğün töreninde nikâh işlemleri gerçekleşti

 Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci Genç çiftin nikâh işlemlerini gerçekleştirdi ve ilerisindeki hayatlarında mutluluk dileklerini sundu. Çok sayıda davetlinin katıldığı düğüne Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Zafer Kılıç, AK Parti Çayırova Belediye Meclis Üyesi Sefa Yılmaz, MHP Çayırova ilçe Başkanı İsmail Akkuş ve yöneticileri Gazetemizin genel yayın yönetmeni Macit Kardeş, Çayırova ilçemizdeki İş adamları STK Başkan ve yöneticileri hazır bulundular. Bizde Yakın Takip Gazetesi olarak hayatlarını birleştiren genç çiftimize bir ömür boyu mutluluklar dileklerimizi sunuyoruz.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki