Dr. Fatih Erbakan öncülüğünde kurulan yeniden refah partisi, Kocaeli genelindeki çalışmalarına devam ediyor.

Yeni kurulan parti özellikle taban ve teşkilatının diğer ilçelere göre daha zayıf olduğu ilçelerde çalışmalarına ağırlık verdi.

Bütün siyasi partilerin, halkını siyasete çekmekte zorlandığı Kandıra ilçesinde de yeniden refaha katılımlar günden günü artarak devam ediyor.

Partinin İl kadın kolları başkanı Zehra barutçu öncülüğündeki grup geçtiğimiz gün kandıranın değişik bölgelerinde stant kurarak partiye yeni üyeler kaydettiler. Bu çalışmalarda başkan barutçu ya, kendi ekibinin haricinde, il gençlik kolları tanıtma birimi başkanı Ahmet özger, il gençlik kolları kandıra müfettişi Alkame altınışık, il gençlik kolları stk birim başkanı Cihan aydın ile il gençlik kolları yönetim kurulu üyesi Muhammet gökmen de eşlik ettiler.

Çalışma sonrasında basına açıklamalarda bulunan partililer, partilerine yüzlerce yeni üye kaydı yaptıklarını ifade ettiler.

 

Partinin tüm ilçelerde kurduğu üye kayıt stantları renkli görüntülere sahne oluyor.

Geçtiğimiz gün Karamürsel de kurulan üye standı bir çok sürprizlere sahne oldu. Yine yoğun ilgi gören stantta onlarca insan partiye üye oldular.

Stantta bizzat gelerek üye olanlar arasında kocaelinin tanıdık simaları da vardı.

Eski kocaeli sporlu futbolcular Murat Doğansoy, Şükrü Akyüz, Hasan Özeren ve Tv yorumcusu eski güreşçi ve Antrenör Halil Bağdat yeniden refah partisine üye oldular.

Ünlü isimlerin üyelikleri partinin sosyal medya hesaplarından duyuruldu. İlgili paylaşımda il başkanlığının teşekkürler Karamürsel ifadesini kullanması dikkat çekti.