~~
Yeni eğitim öğretim dönemine yeni binasında başlayacak olan Yeni Umut Okulları hızını kesmeden çalışmalarına devam ediyor.
 Köşklü Çeşme'deki yapımı devam eden Yeni Umut Okulları inşaatının bitmek üzere olup mayıs ayında tüm düzenlemelerin bitmiş halde okulun teslim edilmesi bekleniyor.
İnşaatın hızla ilerlemesinin ve Gebze'ye yeni bir soluk getirmenin heyecanını yaşayan Yeni Umut Okulları  özverileriyle çalışmalarını sürdürüyor.
Anaokulu, İlkokul, Orta Okul , Anadolu ve Fen Liseleriyle  eylül ayında Köşklü Çeşme Mah. Yeni Bağdat Cad. No:273 nolu adreslerinde eğitim-öğretime start verecek olan  Yeni Umut Okulları büyük bir özveriyle stand çalışmalarını hızlandırarak sürdürüyor.
İlk standlarını GOSB Meydan AVM de açan Yeni Umut ailesi şimdi Gebze Center AVM'de yerini aldı.
Daha ilk günde yaşanan yoğun ilgi akışı Yeni Umut ailesinin haklı gururunu ortaya çıkarırken GELECEĞE UMUT'LA BAKMANIN farklılığını da halkımıza göstermiş oldu.
3-4-10-11 Şubat 2018 tarihlerinde Gebze Center AVM'de sizlerle buluşmaya devam ederek 16-17-18 Şubat'ta yapılacak olan Bursluluk Sınavı başvurularının sağlanmasının yanı sıra okul hakkında da ayrıntılı bilgileri edinebilirsiniz.
Gebze'de hem fizikî hem de eğitim öğretim anlayışındaki farklılıklarla hem akademik hem sosyal alanda bir ilk yaratacak olan Yeni Umut Okullarının avantajlarından yararlanmak isteyen veliler , aileler, öğrencilerin ilgisi gözlerden kaçmıyor.