Yaz Okulunda Davet Var!

11 Haziran 2015, Perşembe - 15:51

Gebze Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen yaz spor okulları için kayıtlar başladı. Başkan Köşker, Gebzeli çocukları; kayıtların 19 Haziran Cuma günü sona ereceği ücretsiz Yaz Spor Okulları’na katılmaya davet etti

 

 

Gebze Belediyesi’nin eğitim alanındaki önemli bir hizmeti olan Yaz Spor Okulları’nda kayıtlar başladı. Okulların tatile girmesinden sonra açılacak olan ücretsiz yaz spor okullarına kayıtlar 08-19 Haziran tarihleri arasında alınacak. 17 farklı branşta faaliyet gösterecek olan Gebze Belediyesi Yaz Spor Okulları’na kayıt yaptıran çocuklar, yaz aylarını dolu dolu geçirecek.  Yaz spor okullarında futbol, basketbol, voleybol, masa tenisi, karate, güreş, jimnastik ve atletizm gibi branşlarının yanı sıra resim, gitar, keman, bağlama, tiyatro, ebru, İngilizce gibi dersler de verilecek. 

KAYIT YERLERİ

Gebze Belediyesi yaz spor okulları kayıtları, GESMEK Kurs Merkezi, Gebze Metin Oktay Stadı (TÜFAD), Gebze Kapalı Spor Salonu, Kroman Çelik İlköğretim Okulu Spor Salonu, Emlak Konut Ortaokulu, M. Üstündağ İlköğretim Okulu Spor Salonu ile tüm halı sahalara yapılabilecek. Kayıt yaptırmak isteyen 2001-2008 doğumlu öğrencilerin nüfus cüzdanı fotokopisi, sağlık raporu ve ikametgah senedi ile birlikte başvuru yapması gerektiği bildirildi. Çocuklarını yaz okullarına kaydetmek isteyen aileler Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nün 644 56 89 No'lu telefonundan ve www.gebzeyazokullari.com  adresinden bilgi alabilecek.

BAŞKAN  DAVET ETTİ 

Gebzeli çocukları ücretsiz yaz okullarına katılmaya davet eden Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, yaz spor okullarının öğrencilerin tatillerini verimli bir şekilde geçirmeleri için fırsat olduğunu söyledi. Köşker, “Çocuklarımızın yaz tatillerinde boş zamanlarını en verimli şekilde geçirirken yeteneklerini geliştirecek yaz spor okulumuz bu yıl da dolu dolu bir faaliyet programıyla evlatlarımıza hizmet verecek. Boş zamanlarını sporla dolu dolu geçirmek isteyen evlatlarımızı ücretsiz yaz spor okullarımızın çatısı altına davet ediyorum” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki