Yavuz Selim’de ÇELİK Coşkusu

Yavuz Selim Mahallesinde kahve programı gerçekleştiren Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik’e halk yoğun ilgi gösterdi
21 Mart 2014, Cuma - 13:37

. Belediye Başkan Adayı Çelik’in konuşma yapacağı kahvehaneyi saatler öncesinden dolduran halk, “İşte Gebze İşte Başkan”, “Gebze Başkan Görsün” diye sloganlar atarak karşıladı.

Seçim çalışmalarına aralıksız devam eden Saadet Partisi Gebze Belediye Başkan Adayı Nurettin Çelik’e gün yetmiyor. Güne her gün farklı bir camide sabah namazı ile başlayan Çelik, esnaf ve işçi servis güzergahları ziyaretlerinin yanı sıra kahvehane ve pazar ziyaretleri, nokta ziyaretleri ve çat kapı ev ziyaretleri ile çalışmalarına devam ediyor.

 

“BELEDİYE HALKININ ÖNÜNDEN GİDER HALKA ENGEL ÇIKARMAZ”

Gebze’nin hizmete susamış mahallelerinden olan Yavuz Selim Mahallesinde gerçekleştirdiği kahvehane ziyaretinde halkla buluşan Belediye Başkan Adayı Çelik, “Seçimlere artık sayılı günler kaldı. Bizlerin kendimizi anlatmamız için zaman daralıyor. Biz Gebze’nin yani sizlerin kazanması için bu yola çıktık. On yıldır belediyesiyle iktidarıyla bir olunupta nasıl hizmet gelmediğini sizlerle birlikte bizlerde gördük. Artık kentimizin alması gereken hizmetleri alabilmesi için değişimin olması gerekmektedir. Bu değişimde Saadetle olacaktır. Nasıl Rahmetli Penbegüllü zamanında kıt imkanlarla dev hizmetler yapıldıysa bu günde dev imkanlarla hiç hizmet yapılmıyor bu zihniyet yüzünden. Biz bunu değiştirmeye geliyoruz. Kıt imkanlarla dev hizmetler yapan bir zihniyet dev imkanlarla neler yapar bunları hayal etmek bile mümkün değildir. Biz sizlerden aldığımız güçle sizlere hizmet etmenin mutluluğunu yaşamak istiyoruz. Sizin bir Allah Razı Olsun demeniz bizler için alınabilecek en büyük ücrettir. Gebze, İzmit’in on yıl gerisinde yaşıyor. İzmit’e gittiğinizde üst geçitleri alt geçitleri dal-çıkları görürsünüz. Bunlar hep Gebze’nin kaynakları ve imkanları ile yapılıyor. Ama sıra Gebze’ye gelince Sayın Köşker Gebze’nin hakkını Büyükşehir’den isteyemiyor. Neden eğer isteseydi bu seçimde aday olamayacaktı. Siyasi ikballer uğruna Gebze satılmıştır. Şimdi sizin önünüze bir seçim geliyor. Bu seçimde Gebze’nin gelecek beş yılına yön verecek kişiyi seçeceksiniz. Ya mevcut yapıyla devam diyeceksiniz olsun biz hizmet almasak ta kent görünümlü köy’de yaşamaya devam edeceğiz. Yada artık değişim zamanı deyip, hizmet etmeyenleri gönderip hizmet edecekleri iş başına getireceksiniz. Biz size şunu vaat ediyoruz yeni bir yaşam ve yeni bir kent. Bizim 2019 Gebze vizyonu dediğimiz olaya Sayın Köşker’in hayal gücü bile yetişemez. 2019’da Kocaeli, Gebze’nin neresinde olacak diyoruz biz. Bu sözümü iyi anlayın. Gebze Türkiye’de örnek gösterilen kent olacak. Biz size makam kapılarının olmayacağını söylüyoruz. Belediye de bir işiniz mi var araya kırk tane adam sokmadan gelip işinizi halledeceksiniz. Belediyeye geldiniz işiniz olmadı mı benim yanıma anında çıkabileceksiniz. Derdinizi anında Başkana anlatabileceksiniz. Her ay farklı mahallelerde yapacağımız halk meclisleri ile dertlerinizi sorunlarınızı anında gerekli müdüre ve başkana iletebileceksiniz. Belediye halkın önündeki engel değildir. Belediye halkının önünden gidip onun yolunu açan kurumdur” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki