Yarış pistinde evlenme teklifi

06 Temmuz 2015, Pazartesi - 02:25

Körfez İlçesi Yarış Pisti’nde yapılan yarışlar sırasında ilginç bir olay yaşandı. Pistte gözlemci olan Osman Karaaslan, kendisi gibi gözlemci olan İrem Akıllı’ya değişik bir yolla evlenme teklifinde bulundu

Körfez Yarış Pisti, dün bir ilki yaşadı.  Yaklaşık 2 yıl önce yarış pistinde başlayan 2 gözlemcinin aşkı, başladığı yerde yapılan sürpriz evlenme teklifi ile devam etti.  Ankara Üniversitesinden Mezun olan Kimya Mühendisi Osman Karaaslan (28), Eskişehir Üniversitesinden mezun olan ve Gaziantep’te öğretmenlik yapan İrem Akıll(25) için ilginç bir evlenme teklifi yaptı.

TABELA İLE EVLENME TEKLİFİ 

2015 TR Pist Şampiynası & TOSFED Pist Kupasının yapıldığı yarışmalar başladığı esnada yarışçılara kaç dakika kaldığını gösteren Gözetmen Osman Karaaslan, 3 dakika kaldığını gösteren levhayı bıraktıktan sonra,  eline aldığı “İrem Benimle Evlenirimsin?” levhası ile tekrar start çizgisine çıktı. Önce yarışçılar klaksona basıp, araçların gaz pedalına bastılar.  Kenarda duran gözlemci İrem Akıllı ise, tabelayı okuyunca çok duygulandı ve evet yanıtını verdi. Çevredekiler genç çifti uzun süre alkışladı.

TANIŞTIKLARI YERDE 

Yapılan teklif karşında oldukça şaşıran ve mutlu olan İrem Akıllı “ Yaklaşık 2 yıl önce bu pistte birbirimiz ile tanıştık. Ondan sonrasında beni kazanabilmek için çok uğraştı. 1 yıldır devam eden ilişkimiz var. Bana evlenme teklifi yapacağını biliyordum. Ancak burada yapacağını hiç tahmin etmiyordum” dedi.  Sürpriz evlenme teklifini yapan Osman Karaaslan ise “ istedim ki tanıştığımız yerde bu özel teklifi yapayım.  Çok mutluyum” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki