Yarı Yıl Karne Heyecanı

21 Ocak 2016, Perşembe - 15:16

2015-2016 Eğitim Öğretim Yılının Birinci Dönemi 22 Ocak (Bugün)Cuma Günü Tamamlanıyor. Çayırova’da Öğrenciler Karne Heyecanı Yaşayacak.

Bölgemizde olduğu gibi Çayırovada karne töreni programı Şekerpınar ilk ve Ortaokul ’da gerçekleşecek, öğrenciler karnelerini alarak 15 günlük yarıyıl tatiline çıkacak. İkinci dönem eğitimin 8 Şubat Pazartesi günü başlayacak ve 17 Haziran’da tamamlanacak, Çayırova ilçe Milli eğitim şube müdürü Şener Doğan yarıyıl tatiline çıkacak öğrenciler, öğretmenler ve velilere önemli tavsiyelerde bulundu.

 

ŞENER DOĞAN’DAN 1.YARIYIL MESAJI

Çayırova ilçe eğitim müdürü Şener Doğan yaptığı açıklamada; Çayırovada "Öncelikle bu eğitim öğretim döneminde başarı gösteren bütün öğrencilerimizi kutlayarak, başarılarının devamını diliyorum. İlk dönemde başarı düzeyini yakalayamayan öğrencilerimizin de ikinci dönemde daha çok çalışarak, yeterli başarıyı yakalamalarını ve arzu edilen hedeflere ulaşmalarını diliyorum. Bütün çocuklarımızın yeteneklerini ortaya çıkaracak ve yeteneklerini en üst düzeyde geliştirmelerine fırsat tanıyan, buna teşvik edecek eğitim imkanı ve ortamını hazırlamak ve onların bundan yararlanabilmelerinin şartlarını yerine getirmek biz eğitim yöneticilerinin asli görevlerindendir diyerek sözlerini noktaladı.

ÇAYIROVA EĞİTİMDE ÇITAYI YÜKSELTİYOR

Bu şuur ve sorumluluk içerisinde, geleceğe hazırlayacağımız çocuklarımızı; faydasız, güncelliğini ve geçerliliğini yitirmiş, ezbere dayalı, hayal gücünü zayıflatan, ölü bilgilerle doldurmak yerine; öğrencilerde öğrenme arzusunu, tecessüs duygusunu arttıran ve objektif gözlemlere dayalı bir öğretme ve öğrenme faaliyetini gerçekleştirmek durumundayız dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki