Yaman ve Civelek’ten hasta ziyareti

YAMAN GECE GÜNDÜZ DEVAM...
31 Temmuz 2013, Çarşamba - 14:18

Dilovası Belediyesi düzenlemiş olduğu sokak iftarlarıyla halka yakınlaşmanın ve sosyal belediyecilik anlayışının göstergesi olan halkı evinde ziyaret etme programlarına devam ediyor. Bu kapsamda önceki akşam AK Parti Kocaeli İl Başkanı Mahmut Civelek, Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman ve AK Parti Dilovası İlçe Başkanı İlhan Yıldırım hasta bir vatandaşı evinde ziyaret etti.

Hastaları ziyaret etmenin İslami ve insani bir mesele olduğuna vurgu yapan Başkan Yaman ‘’Yılın on iki ayı hasta ziyaretlerini ihmal etmiyoruz. Bu mübarek günlerde daha sık ziyaret etmemizin sebebi; Ramazan’ın dua ve mağfiret ayı olmasıdır. Bu mübarek ayda Cenab-ı Hak’tan tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum’’ ifadelerinde bulundu.
VATANDAŞ İÇİN YOĞUN BİR ÇALIŞMA
Hastaların bir an önce sağlıklarına kavuşmalarına dileyen Başkan Yaman, On bir ayın sultanı Ramazan ayını en güzel şekilde değerlendirmek ve böylece Allah’ın rızasına daha da yaklaşmak adına yapılması gerektiğini ifade etti. Yaman ‘’ Özellikle içinde bulunduğumuz zaman diliminde dualarımızı, düşüncelerimizi, ilgi ve alakamızı bu yöne yoğunlaştırmaya gayret ediyoruz. Bu Ramazan’da evimiz olan Dilovası’nda tek bir çatı altında sorunların nasıl giderileceğini, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını kendimize dert edinerek beklentilerini çözüm noktasında nasıl iyi bir hale getiririz diye elimizden gelen gayret ve çabayı göstermeye çalışıyoruz’’ diye konuştu.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki