Yaman Halkının İçinde.

Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman halkının yanında olmaya özen gösteriyor.
26 Kasım 2013, Salı - 11:51

Yoğun çalışma temposu içinde fırsat buldukça ilçe içinde halkla bir araya gelen ve halkla sohbet ederek onların istek ve şikayetlerine çözüm bulmaya çalışan Dilovası Belediye Başkanı Cemil Yaman, hemen hemen her ortamda vatandaşın sorunlarına ve sıkıntılarına çözüm bulmak için elinden geleni yapıyor.

ONLAR İÇİN BURADAYIZ
Gördüğü her ortamda vatandaşlarla bir araya gelen ve onların sıkıntılarını dinleyen Başkanı Yaman, “Değişim ve gelişimde sürekliliği yakalayarak, sosyal belediyeciliğin hayat bulduğu, şeffaf belediyecilik çerçevesi içerisinde belediye hizmetlerini ilçemizin her noktasına ulaştırmak için gece gündüz çalışıyoruz. Desteğini esirgemeyen Dilovalı vatandaşlarımızın sayesinde bu günlere geldik. Biz onlar için varız. Hemşerilerimle bir araya gelerek, onların sıkıntı ve önerilerini dinlerken desteklerini hissetmeyi çok önemsiyorum” şeklinde konuştu.
MUTLU OLDULAR
Belediye Başkanı Cemil Yaman’ı sıklıkla aralarında görmekten duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar,“Başkanımız bizzat yanımıza gelip sorun ve sıkıntılarımızla ilgileniyor. Başkanımızın bizlerin yanında olması bizleri mutlu ediyor.” dediler.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki