Vekiller yalnız bırakmıyor

Yerel seçim çalışmalarını sürdüren Ak Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci'ye, Kocaeli Milletvekilleri eşlik ediyor.
02 Şubat 2014, Pazar - 16:51

Önce Şeker, Sonra Gönül

SKM Programları çerçevesinde yerel seçim çalışmalarına hız veren Ak Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci her gün bir vekil eşliğinde bir mahalleye gidiyor. Önceki gün İlyas Şeker ile çalışan Demirci dünde Sibel Gönül ile Özgürlük Mahallesi'nde vatandaşlarla bir araya gelerek çalışmalarını sürdürdü.

Şekerden derneklere çıkartma.

AK Parti Çayırova Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan günlük programların birinde AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci’ye AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker eşlik etti. Gün içerisinde programlara katılan Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci Çayırova’lılarla bir araya geldi. Güne Hz. Ali Camii dernek yönetimi ve cemaatinin konukları olarak başlayan heyet, burada katılım gösteren vatandaşlara yerelde ve genelde yapılan hizmetleri anlattılar.

SİNOP GAZİLER KÖYÜ ZİYARET EDİLDİ

AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker’in esnaf ziyaretlerinin ardından Çayırova’dan ayrılması ile birlikte seçim koordinasyon merkezi programları Sinop Gaziler Köyü Derneği ziyareti ile sürdü. Çayırova Mahallesi 5206 sokakta faaliyetlerini sürdüren derneği ziyarette dernek başkanı Cemil Göksu, AK Parti heyetini samimi bir şekilde dernek yöneticileri ve hemşerileri ile birlikte karşıladı. Burada gelede ve yerelde yapılan hizmetlere bir süre değinen AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci, ile sohbet havasında gelişen ziyaret farklı programlarla sürdü. Gün boyunca devam eden programlarda AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı Şevki Demirci’ye AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Fikriye Çelik, program sorumluları, ilçe yöneticileri, meclis üyesi aday adayları ve partililer eşlik etti. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki