Vatandaşın İlk Tercihi Damak Dünyası

Vatandaşın İlk Tercihi Damak Dünyası
30 Mart 2016, Çarşamba - 12:29

Damak Dünyası Pasta Simit Cafe Yeni Dekoru ve Geniş Mekanı İle Menderes Caddesinde Hizmetinizde.

Çayırovanın Önde Gelen Firmalarından Olan Damak Dünyası Pasta Simit Cafe, 2016’ya Yeni Bir Vizyon İle Girdi. Yunus Kurakcı Öncülüğünde Yılların Tecrübesine Sahip Firmada, Yeni Hizmetler Güvenilir Şekilde Müşterilere Sunuluyor.

Yeni Mah. Menderes Caddesi No. 108/A (Yeni Mah Sağlık Ocağı Yanı) Çayırova Adresinde Yeni. Mahalle Halkına Hizmete Yenilen dekoru ile yeniden hizmete Başlayan Damak Dünyası Pasta Simit Cafe Deneyimli Ekibi İle Yılların Verdiği Tecrübe İle Yunus Kurakcı Öncülüğünde ve deneyimli ekibi ile imalattan halka satış ile Bismillah Dediler.

Vatandaşın İlk Tercihi Damak Dünyası Pasta Simit Cafe

Gelişen çağa ayak uydurmak noktasında var güçleri ile çalıştıklarını kaydeden firma sahibi Kurakcı, İmalattan halka satışımız ile “İş yerimiz geniş alan üzerinde ve oldukça işlek bir mevkide. Bu nedenle müşteri memnuniyeti bizim için son derece önemlidir. Özellikle yeni yaptığımız dekor ile çift katlı aile salonumuz, kafeteryamız ile sabahları, kendi imalatımızdan poğaça, açma, simit, börek,yaş pasta, kuru pasta çeşitleri, çay, kahve, meyve suyu, ayran, kola, çeşitlerimiz sabah saat 05.00 den başlayan gece 23.00’e kadar Çayırova halkımızın hizmetinizdeyiz dedi. Deneyimli ekibimizle işimize bu hassasiyet ile yaklaşıyoruz” şeklinde konuştular. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet anlayışı doğrultusunda hareket ettiklerini ifade ettiler “Kurulduğumuz günden itibaren gerek aile büyüklerimin gerekse de bizler daha iyi kalite ve hizmeti sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu bağlamda yeni yılda hizmetlerimize yenilerini eklemenin gurunu sizlerle yaşıyoruz dediler. Amacımız sektörün en iyisi olmak” diyerek sözlerini noktaladılar.

Damak Dünyası Menderese Kaliteyi Getirdi

Düğün, Nişan, Sünnet, Özel günlerinize Yaş Pasta ve Kuru Pasta Çeşitlerimiz Mevcuttur. Yeni Mah. Menderes Caddesi No. 108/A (Yeni Mah. Sağlık Ocağı Yanı) Çayırova Adresinde Bizde yeni hizmete giren Damak Dünyası Pasta Simit Cafe çalışanlarına hayırlı işler bol kazançlar dileklerimizi sunuyoruz.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki