Vatandaş Ziyaretlerden Memnun

Gebze İlçe Başkanlığı’na bağlı parti teşkilatları gerçekleştirilen iletişim toplantılarının hemen ardından mahalle mahalle hasta ziyaretleri yapıyor. Partili partisiz zor sağlık problemleri yaşayan tüm Gebzelileri kapsayan ziyaretler, vatandaşları da memnun ediyor.
10 Haziran 2014, Salı - 18:14SON BİR AYDA 50 ZİYARET
 Yaşlı hastalar, engelliler ve  yatağa bağımlı olarak yaşamak zorunda olan Gebzelilere ziyaret turu başlatan İlçe Teşkilatı, son bir ayda 50’den fazla evin kapısını çaldı.

VATANDAŞ ZİYARETLERDEN MEMNUN

Mahallelerde başlatılan çalışmaların kısa sürede Gebze’nin 22 mahallesinin tamamı ile köylere de yayılacağını ifade eden AK Partili yöneticiler, amaçlarının Gebze’deki birlik ve beraberlik duygusunun daha da güçlenmesi olduğunu dile getirdiler. Organizasyon kapsamında son olarak İstasyon Mahallesi’nde uzun yıllar boyunca yatağa bağımlı olarak yaşayan 73 yaşındaki Yüksel İzci’yi evinde ziyaret eden partililer, mahalle sakinlerinin olumlu görüşleriyle karşılaştılar. Ziyarette İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Murat Çetinkaya, İstasyon Mahalle Başkanı Ferşat Soba ile mahalle yöneticileri de hazır bulundu. 
 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 8 = ?

 
haber yazılımı: buki