Vatandaş şaşkın!

30 Mart seçimlerinde sadece belediye başkan ve meclis üyesi adayları yarışmayacak muhtar adayları da seçilmek için çaba gösteriyor.
11 Mart 2014, Salı - 11:13

Ancak en ilginç yarış her halde Dilovası Diliskelesi Mahallesi’nde yaşanıyor. Çünkü bu mahallerde tam 18 kişi muhtar olmak için aday olmuş. İşte adayların isimleri: Kadır Dursun, Özcan Kaya, Nuriye Bektaş, Şevki Şankaya, Sait Kacabay, Murat Uçar, Murat Dursun, Halis Polis, Hikmet Demir, Cemil Çiçek, İsa Şahin, Mehmet Özay, Mehmet Salih Aktaş, Sadık Demir, Yıldırım Altuntaş, Abdurrahman Kaya, Doğan Zorba, Mehmet Emin Yakar.

Diliskelesi Mahallesi sakinleri ise bu kadar çok aday içinde kime oy vereceklerini bilemediklerini belirterek, “Mahallemiz de bu kadar çok muhtar adayı olması gerçekten düşündürücü. Demek ki hizmet yapmak isteyen ne çok insan varmış! Ayrıca bu kadar kişinin aday olduğu mahallemiz de seçmen sayısı da fazla değil. Şimdi kime neye göre oy vereceğimiz de bilmiyoruz. Fakat bu arkadaşlar aralarında anlaşıp bir tek aday üzerinde uzlaşma sağlasalar iyi olur.”diyorlar.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki