Varislerden acı duymadan kurtulun

05 Kasım 2015, Perşembe - 15:29

Farabi Devlet Hastanesi doktorları Kalp Damar Cerrahisi Uzmanları Dr. Gökhan Kızıltan ve Dr. Çiğdem Acil, radyofrekans enerjisi ile bıçaksız ve acısız ameliyatlar gerçekleştiriyor. 

Darıca Farabi Devlet Hastanesi’nde Kardiyovasküler Cerrahi Servisinde çalışan Kalp Damar Cerrahisi Uzmanları Op. Dr. Gökhan Kızıltan ve Op. Dr. Çiğdem Acil, varis ameliyatlarında bıçak kullanmadan başarılı operasyonlara imza atmaya başladı. Bacağın diz seviyesinde bir iğne ile damara Radyofrekans enerjisi ile ameliyatları gerçekleştiriyor. Varis ameliyatı olan hastalar bir gün sonra taburcu olabiliyor.

 

300 BAŞARILI AMELİYAT
Devlet hastanelerinde kapalı ameliyatla alınmaya başlanan varislerde Farabi Devlet Hastanesi doktorları başarılı ameliyatlara imza attı. Radyofrekans enerjisi ile kapalı bir şekilde ameliyatları gerçekleştiren Kalp Damar Cerrahisi Uzmanları Op. Dr. Gökhan Kızıltan ve Op. Dr. Çiğdem Acil, yaklaşık 300 ameliyatla başarılarını ortaya koydu. Kapalı yöntemle ameliyat olan hastalar bir gün sonra taburcu oluyor. Hastaların çok a ya da hiç ağrı duymadan varislerden kurtulmasını sağlayan bu yöntem varislerden kurtulmayı kolaylaştırıyor.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki