Vanlılar, Toltar dedi

AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gün içerisinde ev, hasta, dernek ve esnaf ziyaretlerini aralıksız olarak sürdüren Toltar'ın son durağı Dilovası Vanlılar Derneği oldu.
06 Şubat 2014, Perşembe - 15:57

Sabah erken saatlerde başlayan seçim çalışmaları gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdüren AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar, akşam saatlerinde konuk olduğu Vanlılar Derneği'nde büyük ilgi ile karşılandı. Dilovası Vanlılar Dernek Başkanı Ahmet Turak tarafından ağırlanan AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar ile AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut, Vanlılardan destek istediler.

AKBULUT'TAN VANLILARA TEŞEKKÜR

AK Parti Dilovası İlçe Başkanı Osman Akbulut yaptığı konuşmada "Vanlıların böyle geniş katılımlı bir toplantıyla bizleri ağırlaması bizleri mutlu etmiştir. Seçim havasını burada hissettim. Katılım sağlayan herkese çok teşekkür ediyorum.  İnşallah 31 Mart sabahı yine hep birlikte böyle güzel bir tabloda bir araya geleceğiz ve Dilovası'nın geleceği için hep birlikte çalışacağız. Vanlı hemşerilerimizinde meclis üyeliği konusunda ortak bir çalışması bizlere geldi. İnşallah yine bu arkadaşımızı hep birlikte değerlendireceğiz."dedi.

KOCAELİ'YE ÖRNEK OLDUK

AK Parti Dilovası Belediye Başkan Adayı Ali Toltar ise yaptığı konuşmasında "Bu akşam burada gördüğüm tablo bizleri daha çok heyecanlandırmıştır. Vanlı hemşerilerimde takdire şayan bir tablo görüyorum. Bu dostane ağırlamanıza bizde elimizden geldiğince sahip çıkacağız. Yaşayacağımız seçimlerin Dilovamıza ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. Biz bir yola çıktık. Biz bu halka bu ilçeye hizmet aşkıyla yola çıktık. El ele ve gönül gönüle vereceğiz hizmete devam edeceğiz. Benim dışımda adaylık yarışına on iki aday adayı arkadaşımız girmişti. Genel merkezimizin tercihi bizden yana olmuştur. Ancak yaşadığımız süreç Kocaeli'ye örnek olacak bir süreçtir. Diğer aday adayı arkadaşlarımızla kol kola, omuz omuza çalışmaktayız. Bu tablo hiç bir yerde yoktur. Onun için tüm aday adayı arkadaşlarımıza buradan bir kez daha teşekkür ediyorum."dedi.

BÜYÜYEN TÜRKİYE'NİN SEÇİMİ

Konuşmasını sürdüren Toltar, "AK Parti kurulmadan önce ki ülkemizde yaşananları halen unutmadık arkadaşlar. Her yeni gün yeni bir kaos yaşayacak mıyız diye korku içerisinde yaşıyorduk. Koalisyonlarla bu ülkenin neler yaşadığını halkımız çok iyi biliyor. 2002 Yılında iktidara gelen AK Parti iktidarı bu güne kadar yaptığı icraatlar ile çok önemli hizmetler yapmıştır. Türkiye'nin hedefi büyümüş ve Dünya'da çok daha saygın bir yere kavuşmuştur. Başbakanımız ile birlikte Türkiye’miz önüne çok büyük hedefler koymuş yoluna devam ediyor. Türkiye'nin bu büyüyen gücünü çekemeyen dış ve iç mihraklar ülkemiz üzerinde birçok oyun oynamaktadır. 17 Aralık olayları bunun en güzel örneğidir. Bu seçimler onun için çok önemlidir. Bu seçimler Ali Toltar'ın Ahmet’in Mehmet'in seçimi değildir. Büyüyen Türkiye'nin seçimidir. Büyüyen Türkiye için hizmetlerin devamı için halkımızın AK kadrolara sahip çıkması gerekiyor. Bu güven ortamının bozulmaması gerekiyor. Ülkemizi eskisi gibi karanlık ve kirli ellere bırakmamalıyız."dedi.

 

YAMAN, ÇOK ÖNEMLİ HİZMETLER YAPTI

Dilovası Belediyesi'nin beş yıllık çalışmalarına da değinen Toltar, "Yerelde ise AK Parti kadrolarının nasıl hizmetler yaptıklarını Dilovası'nda yapılanlar ile net bir şekilde görebiliriz. Dilovası Belediye Başkanımız Cemil Yaman kardeşimiz çok büyük fedakârlıklar ile bu beş yılda çok önemli hizmetler yapmış, Dilovası değişim ve dönüşümü yaşayarak ilçe yolunda önemli adımları atmıştır. Kendisini buradan kutluyorum. Bundan sonra bu hizmetlerin devamı için AK kadroların yoluna devam etmesi gerekiyor. Daha insanca yaşam için, çocuklarımızın geleceği için Dilovası'na sahip çıkmalıyız. Bizim gidecek başka yerimiz yok. Bu kentte huzurun devam etmesi için sizlerden destek istiyorum."dedi.

 

DİLOVASI'NIN GELECEĞİ İÇİN DESTEK İSTİYORUM

Vanlılardan destek isteyen Toltar, "Dilovası'nın geleceği için yapılması gereken daha çok proje var. İnşallah bunları zamanı geldiğinde hep birlikte hayata geçireceğiz. Bu kenti hep birlikte güzelleştireceğiz. Hiç bir zaman ayrımcılık yapmadan şeffaf katılımcı bir şekilde belediye imkânlarını en doğru kullanımla kaynakları kullanacağız. Dürüst ve samimi bir şekilde belediyecilik tecrübemizle sorumluluğumuzu yerine getirmek için gece gündüz çalışacağız."diyerek Vanlılardan yerel seçimlerde kendisine sahip çıkmalarını istedi.

 

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki