Vali’ye İki Ziyaret Birden

KOTO bünyesinde kurulan Kocaeli Yapı Müteahhitleri Derneği ile Kömürcüler OSB yönetimleri, önceki gün Vali Güzeloğlu ile makamında ziyaret ettiler.
05 Ağustos 2015, Çarşamba - 15:15

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, önceki gün makamında iki ayrı kuruluşun yöneticilerini ağırladı. Güzeloğlu’na ilk ziyareti Kocaeli Ticaret Odası (KOTO) bünyesinde kurulan ve Metin Alan başkanlığındaki Kocaeli Yapı Müteahhitleri Derneği yönetimi tarafından yapıldı.

 

ÇALIŞMALAR KONUŞULDU

Başkan Alan’a ziyaretinde yönetim kurulundan Mert Pekdemir, Zekai İren, Köksal Söğüt, Mehmet Olhan, Cengiz Kavşut, Faruk Mamik, Özcan Sever ve Zeki Zeray eşlik etti. Başkan Alan’ın dernek çalışmaları hakkında bilgi verdiği Vali Güzeloğlu, konuklarına ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

KÖMÜRCÜLERDEN ZİYARET

Vali Güzeloğlu’nun daha sonraki konukları ise Kömürcüler Organize Sanayi Bölgesi yönetimi oldu. OSB Başkanı Mehmet Yıldırım’ın yanı ziyarette yönetim kurulundan Atakan Safi, Atilla Doğan, Tolga Kurt, Murat Ayhan ve Bölge Müdürü Erhan Koray da hazır bulundu.

 

ATATÜRK TABLOSU HEDİYE ETTİ

Bölgedeki çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulunan OSB Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yıldırım, Vali Hasan Bari Güzeloğlu’na vazo, yönetim kurulundan Murat Ayhan ise Atatürk tablosun hediye etti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki