Vali Topaca’dan Başkan Demirci’ye Veda

18 Eylül 2014, Perşembe - 14:38

Yeni görev yeri Hatay ili olan Kocaeli Valisi Ercan Topaca, Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’ye veda ziyareti gerçekleştirdi.

Gebze Kaymakamı ve aynı zamanda Çayırova Kaymakam Vekili Mehmet Arslan ve İlçe Emniyet Müdürü Osman Gül’ün de bulunduğu ziyarette Belediye Başkanı Şevki Demirci, Vali Topaca’ya Kocaeli ve Çayırova için başta eğitim, sağlık olmak üzere tüm alanlarda yaptığı çalışmalardan dolayı başta şahsı olmak üzere tüm Çayırova halkı adına teşekkürlerini sundu. Demirci Hatay'ın yeni valisiyle şanslı bir il olduğunu, Vali Topaca'nın İlimizde olduğu gibi orada da çok güzel çalışmaların altına imza atacağından kuşkuları olmadığını söylerken yeni görev yerinde kendisine başarılar diledi.

Çayırova Belediye Başkanı Şevki Demirci’ye gerçekleştirdiği veda ziyaretinde Çayırova ile ilgili birkaç noktaya değinen Vali Topaca, öncelikle gelişen ve büyüyen bir ilçenin her zaman değişime açık olduğunu belirtti. Çayırova ilçesinin de yeni kurulan genç ve güzel bir ilçe olduğunu kaydeden Vali Topaca, bu değişimin yönetiminde yerel yönetimlere önemli görevler ve çok büyük sorumluluklar düştüğünü söyledi. Bu anlamda Başkan Demirci'ye çalışmalarında üstün başarılar ve muvaffakiyetler dilerken Kocaeli'deki görev süresi boyunca hizmetlerin, yatırımların kazandırılmasında güçlü bir koordinasyon ve uyumla genel ve yerel idaresiyle gayret sarf ettiklerini ifade etti.

Görüşmenin ardından ziyareti sebebiyle Başkan Demirci, Vali Topaca'ya teşekkürlerini iletti ve kendisini uğurladı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki