VAHDET KILIÇ’IN ACI GÜNÜ

21 Ağustos 2015, Cuma - 14:55

Çayırovaspor eski başkanı Vahdet Kılıç’ın Babası Hacı Musa Kılıç (83)Evinde hayata veda etti. Çayırovanın en eski ailelerinden olan Kılıç ailesi büyükleri cenazede buluştu. Son yolculuğuna sevenleri Kılıç ailesini yalnız bırakmadılar.

KILIÇ AİLESİNİN ACISINA ORTAK OLDULAR

Cenaze namazına Çayırova kaymakamı Turgut Çelenkoğlu, Çayırova Emniyet müdürü Osman Gül, Çayırova Belediye başkan yardımcısı Orhan Keskin, Çayırova AK parti ilçe başkanı Zafer Kılıç yönetimi, , DP Çayırova ilçe başkanı Kurban Aktaş ve yöneticileri, Çayırova Ak parti belediye meclis üyeleri Murat Karaca, Erhan Saridede, Şaban Güllüce, Sefa Yılmaz, Çayırova CHP belediye meclis üyesi A. Kadir Honca, Halis Koç, Adem Kılıç, Eski Kocaeli SP. Milli İttifak milletteki adayı Yusuf Aksu, Çayırovaspor başkanı Murat Gültekin ve yöneticileri, Çayırovaspor teknik kadro ve futbolcuları, Beylikbağı yöneticisi Şevket Külte, Çayırova Gümüşspor başkanı Fikret Bilici,Çayırova Erzurumlular dernek başkanı Ahmet Akçay ve yönetimi,  Çayırova Anadolu spor derneği başkanı Mücahit Polat ve yöneticileri, Çayırova Meşebaşı köyü derneği yöneticileri ve çok sayıda STK başkanları ve yöneticileri hazır bulundular.

Siyaset ve Spor Camiası Vahdet Kılıç’ı yalnız bırakmadı

Çayırovaspor eski Başkanı Vahdet Kılıç’ın Babası Hacı Musa Kılıç (83)Evinde hayata veda etti. Bir süredir yakandığı hastalık ile mücadele eden evinde hayata tutunamayarak Hakk'a yürüdü. (Merhum) Hacı Musa Kılıç’ın cenazesi Cuma namazı sonrası Çayırova Çarşı camiinde kılınan cenaze namazı sonrası sevenleri son yolculuğuna Pendik Kurtköy aile kabristanında defnedildi. Kılıç’ Ailesi taziyeleri Çayırova Meşebaşı kültür derneğinde kabul etti. Bizde Yakıntakip gazetesi ailesi olarak, (Merhum) Hacı Musa Kılıç'a Allah'tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyoruz

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki