UYUŞTURUCUYA SAVAŞ AÇTILAR

24 Aralık 2014, Çarşamba - 09:45

 Yunus-Niran Ergüz Badminton Turnuvası Başlıyor

Çayırova Kaymakamlığı başkanlığında Çayırova Gençlik Hizmetleri ve spor İlçe Müdürlüğü  Koordinesinde, Çayırova Belediye başkanlığının destekleri ve İlçe Emniyet müdürlüğü, Milli Eğitim müdürlüğünün paydaş olduğu  proje kapsamında ilçe genelinde uyuşturucuya karşı büyük bir savaş başlatıldı.

Proje kapsamında başta okul çocukları olmak üzere 6-18 yaş grubu öğrencilerin serbest zamanlarında spor yapması için çeşitli turnuvalar düzenlenecek. Bu kapsamda sanayi kuruluşlarına ve iş adamlarına çeşitli spor branşlarının proje ortağı olarak spor branşlarına sponsor olacaklar.

Projenin ilk adımı bölgemizin sevilen iş adamlarından Çayırova Kent Konseyi Başkanı Hayırsever Sayın Yunus Ergüz tarafından atıldı. Yunus Ergüz ve değerli eşi Niran Ergüz hanımefendi adına “Yunus-Niran Ergüz 1. Badminton Turnuvası”  25 Aralık 2014 saat 14.00 Çayırova Spor  Salonun da düzenlenecek.

Proje kapsamında 2015 yıl sonuna kadar 5.000 çocuğumuza ulaşılması hedeflemektedir. Bu kapsamda her sanayi kuruluşu ve iş adamları yıllık belirli periyotlar sahilinde kendi isimleri ile anılacak olan spor branşlarına sponsor olacak.

Ülkemizde ilk olma özelliği taşıyan  ve şehrin tüm dinamiklerini harekete geçiren bu proje ile Çayırova Spor Şehri olacaktır. Bu proje ile şehir dışında kalmış olan sanayi kuruluşlarımızın ilçemize spor ve kültürel etkinlikler ile adapte olması hedeflenmektedir.

25 Aralık 2014 saat 14.00 de Çayırova Spor Salonunda uyuşturucuya karşı raketler havada uçuşacak.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki