Ustaların Darıca Mesaisi

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak tüm günlerini Darıca’da vatandaşlarla geçirdiler
08 Mart 2014, Cumartesi - 15:43

 

           

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu ve Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak Sabah kahvaltısında ilçedeki camilerin dernek başkanları ve cami imamlarıyla bir araya geldi. Karabacak belirli aralıklarla düzenledikleri toplantılarda toplumun her kesiminden farklı kimlikteki insanlarla bir araya gelerek , Darıca’nın sorunlarını görüştüklerini , yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunduklarını ve böylelikle halkın her kesiminin kent yönetimine iştirakini sağladıklarını ifade ederek cami imamlarına görevlerinde başarılar diledi.Karaosmanoğlu’da imamların toplumun bilgilendirilmesi adına önemli bir görevi olduğunu ifade ederek,programa katılım ve desteklerinden dolayı misafirlere teşekkür etti.

 

SANAYİCİ AK KADROLARLA GÜLDÜ

Kahvaltının ardından Küçük Sanayi esnafını ziyaret eden Karaosmanoğlu ve Karabacak,esnafla hasbihal ederek ülke ekonomisine dair görüş alışverişinde bulundular.Başkan Karaosmanoğlu Ak Parti iktidarıyla ülkenin ekonomisinin büyük ilerleme kaydettiğini ve insanların ekonomik anlamda refaha eriştiğini ifade ederek “sanayicimizin yüzü ak kadrolarla gülüyor” dedi. Küçük Sanayi esnafının yanısıra merkez esnafını da ziyaret eden başkanlar esnafa hayırlı işler dilediler.

 

CEMEVİ İNŞAATI’NI GEZDİLER

Başkan Karaosmanoğlu Darıca ziyaretinde Cemevi’ni ziyaret ederek yapımı devam eden yeni cemevi inşaatında bir süre incelemelerde bulundu. Karaosmanoğlu burada yaptığı açıklamada bütün vatandaşlara eşit mesafede olduklarını ifade ederken, Kocaeli’de herkesin kendi kültürünü yaşatması için Büyükşehir olarak destek vermeye hazırız’’ ifadesini kullandı.Karaosmanoğlu ve Karabacak, özel bir eğitim kurumunun yanısıra ,hasta ve taziye ziyaretleriyle günü tamamlarken  yoğun gündem arasında Chp’nin Seçim İrtibat Bürosunu da ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dilediler.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki