Ünlü’yü makamında ziyaret etti

Ünlü’yü makamında ziyaret etti
29 Mart 2016, Salı - 12:46

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aydın Ünlü’yü makamında ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aydın Ünlü’yü makamında ziyaret etti. Karaosmanoğlu’na birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Vekili Zekeriya Özak’ın eşlik ettiği ziyarette konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü,” Bu tür diyaloglara kentimizin ihtiyacı var” dedi.

ÖNEM ARZ EDİYOR

Ziyarette ilk olarak söz alan Karaosmanoğlu,” İlimizde ki STK ve Siyasi partileri ziyaret ederek kendilerinden görüşlerini alma fırsatı bulduk. Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Aydın Ünlü ve yönetimini ziyaret ettik. Bizi kabul ettiler çok teşekkür ederiz” dedi.  Karaosmanoğlu’ndan sonra konuşan Ünlü,” Bizlerde sayın Büyükşehir Belediye Başkanımıza ve arkadaşlarımıza çok teşekküre ediyoruz. Kentlerde bu tür ziyaretler önem arz ediyor” dedi.

BÜYÜK PROJELER VAR 

Ünlü,” Bugün Türkiye’de yaşanan korku imparatorluğu gösterilmek isteniyor. Siyaset üstü olaylar yaşanıyor. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun MHP’yi ve diğer STK ve Siyasi partileri ziyaret etmesi Kocaeli kamuoyu bakımından önem arz eden bir durum. Bu tür diyologlara kentimizin ihtiyacı var. Kocaeli’de büyük projeler var. Hem Marmaray gibi hem MİA gibi projeler. Bu projeler hakkında bizde bilgilendirilmek istiyoruz. Sırf siyaset yapmak adına bir şeyler söylemek değil Kocaeli için faydalı olacak projelerin arkasında olduğumuzu belirtmek isterim” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
haber yazılımı: buki