Ünlü "Yahya Kaptan Köprüsüne Türkeş’in Adı Verilsin"

Ünlü "Yahya Kaptan Köprüsüne Türkeş’in Adı Verilsin"
24 Eylül 2016, Cumartesi - 19:44

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Büyükşehir’e Yahya Kaptan önüne yapılan üst geçide Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in isminin verilmesi için öneride bulunduklarını söyledi. 

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü bugün bir basın açıklaması yaptı. İlimizde yaşanan aksaklıklarla ilgili Büyükşehir’e sundukları öneriler hakkında bilgi vererek partideki ihraç sürecini de değerlendiren Ünlü, "Yahya Kaptan önüne yapılan üst geçide Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in isminin verilmesi için öneride bulunduk" dedi.

"TÜRKEŞ'İN ADI VERİLSİN"
Ünlü açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 
-“MHP Meclis Grubu olarak Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’ne öneri olarak bir yere Başbuğumuz Sayın Alparslan Türkeş’in isminin verilmesini önerdik. Yahya Kaptan önüne Medikal Park Hastanesi önüne yapılan köprüye başbuğumuzun isminin verilmesi bizim için anlam ifade edilecektir. 
BÜYÜKŞEHİR’E ÖNERİLER
MHP Kocaeli’de deniz kenti olan ilimizde tüm balıkçıları bir arada toplanacağı bir balık pazarı oluşturulmasının önem arz edeceğini ilgili makamlara öneri olarak sunmuşlardır. Ayrıca engelsizler için yol ortasına konulan Yürüyüş Yolu yön tabelalarının, acilen engelli vatandaşlarımız için döşenen yol izleme parkelerinin ortasından kaldırılmasını önerdik. MHP’nin önerilerinin dikkate alınmasını Büyükşehir’deki yetkililerden rica ediyoruz. 
İHRAÇLAR DEVAM EDECEK
MHP kurumsal bir siyasi parti. MHP Kocaeli İl Başkanı olarak değişim rüzgarlarının estiği ilk günlerden beri bütün basın toplantılarında tüm ülkücü camiayı uyarmış bir il başkanıyım. ‘Herkes sosyal medya üzerinden yazdıklarına çizdiklerine dikkat etsin. Bunların hepsi bir gün önünüze konulacaktır’ diyen bir il başkanıyım. MHP’nin kurumsal yapısına zarar verecek yazışmaları olan arkadaşlarla ilgili bir çalışma başlatılmış bu çalışma da il disiplin kuruluna gönderilerek sonuçlandırılmıştır. Konu İl Disiplin Kurulu’ndadır. İl Disiplin Kurulu ilgili evrakları incelerek bir karar verecektir. Bunun devamı da gelecektir. Herkes hak ettiği cezaya çarptırılacaktır. Kocaeli’ de 170 bin oy almış bir siyasi partinin başkanıyım. 170 bin kişiye bir vebal borcumuz varsa bu yapıya zarar veren herkes MHP’den uzaklaştırılacaktır. İhraçlar ile ilgili herhangi bir rakam yok.” Ekmek fiyatının 1,25 TL’den 1 TL’ye düşürülmesini de değerlendiren Ünlü, “Kocaeli’ deki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Valimizin ekmek fiyatıyla ilgili yaptığı icraat için teşekkür ediyoruz” 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki