Ünlü: “Olağanüstü kurultay rezilliktir”

Ünlü: “Olağanüstü kurultay rezilliktir”
17 Mayıs 2016, Salı - 16:25

MHP’li muhaliflerin gerçekleştirdikleri olağanüstü kurultayı değerlendiren Başkan Ünlü, “Ankara’da yaşananlar şerefli mazimizim hiçbir döneminde görülmeyen çirkinlik ve rezilliktir” dedi.

Öte yandan Başkan Ünlü, 23 üst kurul delegelerinden 7’sinin olağanüstü kurultaya gittiklerini tespit ettiklerini ve gerekeni yapacaklarını söyledi.

UNUTULMAYACAK VE AFFEDİLMEYECEK
MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, bugün parti binasında yaptığı basın açıklamasında Pazar günü Ankara’da muhalifler tarafından yapılan olağanüstü kurultay süreciyle ilgili konuştu. Pazar günkü olağanüstü kurultayın bir rezillik olduğunu söyleyen Ünlü, “Ankara’da yaşananlar şerefli mazimizim hiçbir döneminde görülmeyen çirkinlik ve rezilliktir. Tertemiz vicdanlı arkadaşlarımızı dışarıda tutuyor ve MHP’nin itibarına ve saygınlığına leke sürülmüştür. Hukuki süreç sabır ve samimiyetle beklenmeden partimizi ayağa düşürme gayretleri tam bir yüz karasıdır  unutulmayacak ve affedilmeyecektir” şeklinde konuştu. 

7 KİŞİNİN GİTTİĞİ TESPİT EDİLDİ

Olanların bir milat ve kesin bir kırılmanın ilanı olduğunun altını çizen Başkan Ünlü, “Bizim ne vazgeçecek bir partimiz, ne de vaziyeti kurtaracak halimiz vardır. Panama merkezli tacirlerin tahrik ve desteği, okyanus ötesi komploları şehit yadigarı çatımızı çökertemeyecektir. El mi yaman, bey mi yaman herkes görecek, suskun kalışımızı yanlış yorumlayanlar yakında tel tel dağılıp gideceklerdir” ifadelerini kullandı. Olağanüstü kurultay için 902 delegenin imza verdiği söylemlerine yanıt veren Ünlü, “ 23 kurultay delegesinden 7’sinin olağanüstü kurultaya gittiğini tespit ettik. Zamanı gelince değerlendirme yapılacaktır. Orada şov yapıldı, MHP’ye yakışmaya görüntüler yansıtıldı” diye konuştu. 

Öte yandan İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli İl teşkilatının divan kurulunda değişiklik yaptıklarını açıkladı. Yeni oluşan Divan Kurulu ise şöyle:

İl Başkanı Aydın Ünlü,İl Başkan Vekili Hüseyin Çakıroğlu,İl Sekreteri İzzet Erdem,İl Sekreter Yardımcısı Çetin Çıldır,İl Sekreter Yardımcısı Bilal Kulibay Yaşar,İl Muhasip Tuncay Batı,Mali İşler Yardımcısı Adem Emre Aygün,İl Başkan Yardımcısı Ercan Bayrak,İl Başkan Yardımcısı Sami Acıkök,İl Başkan Yardımcısı Havva Köse,İl Başkan Yardımcısı Hamza Güloğlu,İl Başkan Yardımcısı  Ömer Öztaş,İl Başkan Yardımcısı  Gürcan Kolay,İl Başkan Yardımcısı Cemal Elinegüven,İl Başkan Yardımcısı Ayhan Akay
İl Başkan Yardımcısı Ali Yılmaz,İl Başkan Yardımcısı Bayram Karaarslan,İl Başkan Yardımcısı İsmail Akkuş,İl Başkan Yardımcısı Ögetay Bal,İl Başkan Yardımcısı Recep Özcan,İl Başkan Yardımcısı Ali Osman Özkan,İl Başkan Yardımcısı Muammer Laçin,İl Başkan Yardımcısı Vahap Nuhoğlu, İdari Amiri Ergün Keskin

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
haber yazılımı: buki