Ünlü; Karşılığını Alamıyoruz

Ünlü; Karşılığını Alamıyoruz
01 Nisan 2016, Cuma - 19:54

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, yaptığı basın açıklamasında Kocaeli’nin vergi tahakkukunda birinci olmasına rağmen yatırım olarak verdiğinin karşılığını alamadığını söyledi

 

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü dün parti binasında bir basın açıklaması gerçekleştirdi. Kent gündemine ilişkin konuşan İl Başkanı Aydın Ünlü, Kocaeli’nin en çok vergi ödeyen il olmasına rağmen bunun karşılığını alamadığını ifade etti. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun “Yatırımlarımızın yüzde 77’sini gerçekleştirdik” söylemine de atıfta bulunan Ünlü, “Kocaeli’de ne var? Ne yaptınız? Biz mi göremiyoruz?” dedi.


KENDİLERİNE YAKIN STK’LAR
AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın STK ziyaretlerine yönelik de açıklamalarda bulunan Ünlü, Ceyhan’ın yalnızca AK Parti’ye yakın STK’lara gittiğini söyledi. Ünlü, “AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a Kocaeli’de başında Türk ifadesi olan bir STK ya da ziyarette bulunmasını tavsiye ediyorum. Sadece kendine yakın STK’ları ziyaret etmemeli, bu kentteki diğer siyasi görüşten STK’ları da gezmeliler’’ ifadelerini kullandı.


KOCAELİ’DE NE VAR?
Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu’nun “Yatırımlarımızın yüzde 77’sini tamamladık” açıklamasına göndermede bulunan Ünlü, “Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu geçen gün ‘Yatırımlarımızın yüzde 77’sini tamamladık’ şeklinde bir beyanat verdi. Peki ne var Kocaeli’de? Biz mi göremiyoruz? Çıkıp tek tek göstersinler. Biri eline seçim vaatlerini alıp diğerleri beyannameleri alıp göstersin” diye konuştu.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki