Ünlü: Davutoğlu görse Ceyhan’ı görevden alır

Ünlü: Davutoğlu görse Ceyhan’ı görevden alır
08 Mart 2016, Salı - 22:59

MHP’nin parti binasında asılı olan ‘kiralık işçi’ yazısına gönderme yapan Ak parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’a Aydın Ünlü’den cevap geldi.Ünlü, “Ak parti il binası önünde kiralık yazmaktadır. Başbakan Davutoğlu bu durumu görse Ceyhan’ı görevden alır” dedi.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü dün parti binasında basın açıklaması yaptı. Ünlü haftalık basın açıklamasında Ak parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın MHP İzmit İlçe’nin tabelası ile ilgili söylediği sözlere sert bir dille cevap verdi. Ünlü, Ak parti il binası üzerinde yazılan ‘Bu binanın duvarları kiralıktır’ yazısına atıfta bulunarak, “Kiralık işçi konusunu Ak parti İl Başkanı’ndan öğrenecek değiliz. Bizim tabelamız üzerinden siyaset yapacaklarına önce kendi duvarlarındaki yazıyı görsünler” dedi.

 

“CEYHAN ACEMİ BİR İL BAŞKANI”

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan Aydın Ünlü, Ak parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ın MHP İzmit İlçe tabelası ile ilgili söylediği sözlerine de cevap vererek, “Ak parti İl başkanı biraz acemi bir il başkanı ama siyaset, acemiliği kaldırmaz. Kiralık işçinin ne demek olduğunu ben ondan öğrenecek değilim. Biz de onlara diyoruz ki kendi binasına asılan yazıya baksınlar. Kimin kiralık olduğunu görsünler. MHP’nin tabelasına bakacaklarına önce kendilerine baksınlar” sözlerini kullandı

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki