Ünlü; ,”Çoğu insan MHP’nin üyesi dahi olamayacaktır”

Ünlü; ,”Çoğu insan MHP’nin üyesi dahi olamayacaktır”
04 Ekim 2016, Salı - 14:26

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü partisinin il binasında gerçekleştirdiği basın açıklamasında Alparslan Türkeş’in adının Yahya Kaptan ışıklarındaki üst geçide adının verileceğini belirterek,”Çoğu insan MHP’nin üyesi dahi olamayacaktır. Aydın Ünlü’ye boşuna saldırmıyorlar. Uzun yıllar MHP’cilik oynayanlar artık oyun oynayamayacaklar” dedi

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü sabah Lastik İş Tesisleri’nde gerçekleştirilen İl Başkanları değerlendirme toplantısı ve ardından yapılan büyükşehir ve valilik ziyaretlerinin ardından partisinin il binasında basın açıklaması gerçekleştirdi. Partisinin il binasında gerçekleştirdiği basın açıklamasında konuşan Aydın Ünlü Alparslan Türkeş’in adının Akademi Hastanesi’nin önüne yapılan üst geçide verileceğini ifade ederek Olağanüstü genel kurul söyleminde bulunan muhaliflere yönelik olarak,” Uzun yıllar MHP’cilik oynayanlar artık oyun oynayamayacaklar” ifadelerini kullandı.

“ SONUÇ ODAKLI BİR TOPLANTIYDI”

Ünlü basın açıklamasında,” Bugün il başkanları toplantımızın dördüncüsü yapıldı Diğer toplantılara nazaran sonuç odaklı bir toplantıydı. Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in isminin adının Yahya Kaptan ışıklarındaki üst geçide verilmesi Büyükşehir belediyesi tarafından uygun görüldü. Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mustafa Yaman’ın görevden alınmasıyla ilgili öneri muhtemelen önümüzde günlerde çözülecek. Olumlu bir sonuçtur bu da. Biz Kocaeli’de siyaset yapıyoruz. Olumsuzlukları da beyan edeceğiz. Birlik bütünlük anlamında il başkanlarının bir arada olması önemli. Mia, çöp yakma tesisi, tramvay gibi Büyükşehir genel sek. Bir bilgilendirme yapılacak olması önem arz ediyor” dedi.

ÜNLÜ’DEN VALİYE TEŞEKKÜR

Vali Hasan Basri Güzeloğlu’na eğitim gibi kamu hizmetleri konusunda kendilerine bilgiler verildiği için

Teşekkürlerini ileten MHP İl Başkanı Aydın Ünlü,”Kamu hizmetleri anlamında siyasi partilerin bilgilendirilmeleri de Kocaeli siyaseti adına çok önemlidir. Vali beye çok teşekkür ediyoruz. 29 Ekim’de inanıyroum ki törene tüm il başkanlarımızın katılımıyla resmi bir tören olacak. Bu da bir ilk olacak Türkiye’de. Bu bilgi paylaşımı Kocaeli siyaseti için sevindirici olacaktır. Olumsuzların olumlu olması için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Biz belgeli konuşuruz. Önemli projelerle ilgili değerlendirmelerle ilgi düşüncelerimizi de kamuoyuyla paylaşacağız” dedi.

Paralel yapının MHP’yi ele geçirmek istediğini vurgulayan Ünlü,”Paralel yapı tarafından MHP’yi ele geçirmek için yapılanlara ve Aydın Ünlü’ye yapılanlara bakın durumu anlarsınız. Çoğu insan MHP’nin üyesi dahi olamayacaktır. Aydın Ünlü’ye boşuna saldırmıyorlar. Uzun yıllar MHP’cilik oynayanlar artık oyun oynayamayacaklar. Artık MHP’nin sandığını bekleyen samimi insanlarla MHP yoluna devam edecektir. MHP ile ilgili kararı taban verecek. MHP’nin yarın ki yol haritasını bu insanlar çizecek” dedi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki