Ünlü: Büyük sürpriz yapacağız

08 Nisan 2015, Çarşamba - 23:58

 

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü listeleri değerlendirdi; “Teşkilatla ile bütünleşerek 7 Haziran seçimlerinde büyük sürpriz yapacağız. Kocaeli buna hazır olsun. Yol haritamız belli“

 

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, listelerin belirlenmesi sonrasında dün il binasında basın açıklaması yaptı, değerlendirmelerde bulundu. Ünlü, MHP’nin yaptığı listenin diğer partiler de dahil olmak üzere en kapsayıcı liste olduğunu söyledi. Ünlü, Sancaklı’nın birinci, Türkkan’ın ikinci sırada olmasından çok iki isminde listede olmasının kendileri için önemli olduğunu belirtti.

 

ÇALIŞMAYA DEVAM 

Çalışmalara kaldıkları yerden devam edeceklerini söyleyen Aydın Ünlü, “Türkiye hassas bir dönemden geçiyor. Şu süreçte adaylık sıralaması konuşulacak en son şeydir. Bundan daha önemli olan ülkenin içinde bulunduğu büyük sıkıntılardır. Her ülkücü bunun bilincinde olarak bugünden itibaren çalışmaya devam edecektir. Yol haritamız var çalışma azmimiz var bu seçimlerde başarmak zorundayız” dedi.

 

6 VEKİL ÇIKARTIRIZ
MHP’nin bu seçimlerde mutlaka başarılı olması gerektiğini söyleyen Ünlü, “MHP bu seçimlerde sürpriz yapacaktır. Her ülkücü elinden gelen çalışmayı ortaya koyacak ve seçim süresince MHP’nin iktidar yolunda ilerlemesini sağlayacak. MHP bu seçimlerde çok büyük bir sürpriz yapacaktır. Neden 6-7 vekil çıkaramayalım ki. İnanan teşkilatla birlikte başarabiliriz” ifadelerini kullandı.

 

SIRA ÖNEMLİ DEĞİL
Saffet Sancaklı’nın 1, Lütfü Türkan’ın 2. sırada olmasını değerlendiren Ünlü, “Sıralama çok fazla önemli değil. Bizim için önemli olan ikisinin de listede yer almasıdır. Saffet Sancaklı 1. sırada yer almasıyla birlikte tüm Türkiye ulusal basınında en ön haberler arasında yer almaktadır. Yine Lütfü Türkan da mecliste yaptığı çalışmalarla ön plana çıkmıştır.

 

HERKES ÇALIŞMALI
Sıralamaya giremeyen kimsenin kırgın olmaması gerekiyor. 32 tane aday adayı içerisinden elbette birileri liste dışı kalacaktı. MHP teşkilatı bir bütün olarak, listeye giren giremeyen tüm teşkilat 7 Haziran için elinden gelen çalışmayı ortaya koyacaktır”dedi.

 

KİRLİ SİYASET
Ünlü MHP’nin çok katılımcı ve kapsamlı bir liste yaptığını, eski il başkanlarından kadın adaylara kadar çok güzel bir liste ortaya çıktığını söyleyen Ünlü, “AKP kendi il başkanını bile aday gösteremedi. AKP kirli siyasetin içinde çırpınıyor. MHP ise hazırladığı liste ile teşkilatı ile bütünleşerek 7 Haziran seçimlerinde büyük sürpriz yapacaktır” dedi.

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki