Ünlü, Bulut’u eleştirdi

16 Nisan 2015, Perşembe - 00:20

 

 

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut’un yaptığı harcamaları düzenlediği basın toplantısıyla eleştirdi

 

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, Derince Belediyesi’nin yapmış olduğu harcamalar hakkında basın açıklaması düzenledi. Açıklamada; SKM Başkanı Hakan Karakaş, Derince Meclis Üyesi Ali İhsan Altın, Derince İlçe Başkanı Emin Şimşek ve Kandıra İlçe Başkanı Türkan Özcan hazır bulundu. İl Başkanı Ünlü, yapmış olduğu basın toplantısında yerel seçimlerde seçilen Derince Belediye Başkanı Haydar Bulut’un bugüne kadar yapmış olduğu çalışmaları ve harcamaları eleştirdi.

 

BULUT HAKKINDA İDDİA

Ünlü, “Koca bir yılı 2 adet üst geçit yaptırarak geçiren, bütçesinden düğünlerde 30 bin TL’lik altın takan, etten daha pahalı kuru pasta alımlarıyla milyarlarca lira belediyeyi zarara uğratan, kendi makamına 22 bin TL’lik koltuk takımı aldıran, gelirini yıllık 74 binden 130 bine çıkaran, yetmedi bir de Çenesuyu’ndan 48 bin TL ek maaş alan Ali Haydar Bulut’tur. Son hazırladığı faaliyet planında 44 bin 300 ton asfalt döktüğü iddia edilen Bulut, meclis üyemiz şerh koyduğunda ‘Sen delikanlı mısın?’ diyecek kadar ileri giden bir belediye başkanıdır. Şunu iyi bilsin ki MHP’nin meclis üyesi delikanlıdır, adam gibi adamdır” dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki