Ünlü: Ak parti adeta günah çıkartıyor

20 Ekim 2015, Salı - 12:35

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, AK Parti’nin Gebze’de yaptığı mitingi eleştirdi. Gebze’de ki vatandaşların miting dolayısıyla mağdur edildiğini söyleyen Ünlü ‘’ AKP korkusundan dolayı mitinge vatandaştan çok polis seferber etmiştir’’ dedi

 

MHP İl binasında dün bir basın toplantısı gerçekleştiren MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, AKP’nin geçtiğimiz günlerde Gebze’de yaptığı mitingi ve AKP’nin izlediği politikayı eleştirdi. Mitingde Gebze halkının mağdur edildiğini söyleyen başkan Ünlü Gebze’nin adeta altının üstüne getirildiğini savundu. AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan ve AKP’yi sertçe  eleştiren Ünlü, Şemsettin Ceyhan ve AKP’nin adeta günah çıkarttığını ifade etti.

ÜLKEDE HUZUR BIRAKILMADI

AKP’nin ülkeyi uçurumun eşiğine getirdiğini söyleyen MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü ‘’  MHP Kocaeli Teşkilatı olarak çalışmalarımız kesintisiz ve istikrarlı bir şekilde devam etmektedir. Bugün sahadaki en aktif teşkilat olarak MHP vardır. Bugün seçim tatbikatı yapmış, sandık,okul başkanlarına eğitim vermiş, 11 adayı ile sahada olan bir teşkilatız. Açılım, saçılım, akil adamlar, kutu kahveler derken AKP ülkeyi uçurumun eşiğine getirmiş ve ülkede huzur bırakmamıştır.

YAZIK DEĞİL Mİ?

AKP’nin Gebze’de yaptığı mititingin vatandaşı mağdur ettiğini de söyleyen Ünlü sözlerine şu şekilde devam etti ‘’ AKP Gebze’de yapmış olduğu mitingde neredeyse kendi güvenliğini sağlamakta bile zorlanmıştır. Oraya gelen güvenlik görevlilerini çeksen sanki seçim bürosu açılışı yapılmış zannedersin. AKP korkudan mitinge vatandaştan çok polis seferber etmiştir. Bir miting yapacak diye Gebze’de hayatıda alt üst etmiştir. Cami girişleri bile kapatılmıştır. Polisimize de yazık, Gebzeye ve Gebzelilere de yazık değil mi?’’ şeklinde konuştu.

AKP GÜNAH ÇIKARTIYOR

AKP’nin yanı sıra AKP Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan’ı da eleştiren Ünlü ‘’ Bir zamanlar statlarda kongre yapmaya çalışan AKP, bugün mitinglerini bile yapmakta zorlanıyor. Düştüğü durum içler acısı. Şimdi ise AKP İl Başkanı Şemsettin Ceyhan çıkmış Kocaelilerin karşısına ‘’ Yenilendik, mesajı aldık’’ diyor. Şemsettin Ceyhan adeta günah çıkartıyor. AKP bugün günah çıkartıyor. Ama iş işten geçti. Millet biletinizi kesti’’ dedi.

 

 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki