Ünlü: 15 Temmuz'da MHP'yi herkes görmüştür

Ünlü: 15 Temmuz'da MHP'yi herkes görmüştür
28 Ağustos 2016, Pazar - 10:40

MHP'nin 9 Ekim kongresi süreci öncesi toplantı gerçekleştirdi. Toplantı'da konuşan Aydın Ünlü "15 Temmuz'da MHP'yi herkes görmüştür" dedi.

MHP’nin 9 ekim kongre süreci öncesi gerçekleştirdiği toplantı Sketch Cafe’de gerçekleştirildi. Toplantıya MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, İzmit İlçe Başkanı Ahmet Yalçınöz, Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu, Derince İlçe Başkanı Zekir Omurca, Başiskele İlçe Başkanı Serkan Günaydın, Kandıra İlçe Başkanı Özkan Ayyıldız, Başiskele ilçe başkanı  Gebze İlçe Başkanı Ferit Taşdemir, Darica İlçe Başkanı Adem Emre Aygün, Karamürsel İlçe Başkanı Çetin Öksüz, İl Disiplin kurulu başkanı Yılmaz Çakıroğlu, İl Başkan Vekili Hüseyin Çakıroğlu, İl Ocak Başkanı Melikşah Taşkın, il yöneticileri, ilçe yöneticileri ve üst kurul delegeleri  katıldı. Toplantıda bundan sonra alınacak yol, kongre süreci ile ilgili değerlendirme ve Kurban Bayramı’nda yapılacak çalışmalar ele alındı.

TÜRKİYE’NİN SON NEFESİ OLMAK İÇİN...

Toplantıda konuşan MHP İl Başkanı Aydın Ünlü, “Ülkemiz çok yoğun bir gündemden geçmektedir. 15 Temmuz’da herkes gördüki MHP, Türkiye Cumhuriyeti’nin tek kalesidir. MHP teröre karşı yapılan tüm operasyonlar destek vermiştir. Desteğini sürdürmektedir. Bizler asli görevimizi yapacağız. Türkiye’nin son nefesi olmak için bu anlamdaki çalışmalarımızı ciddi bir şekilde göstereceğiz” ifadelerini kullandı.

LİDERİMİZİN HAKLI OLDUĞUNU HERKES GÖRDÜ

15 Temmuz’da MHP’yi herkesin gördüğünü vurgulayan Aydın Ünlü, “7 aydır MHP’ye yapılmak istenenlere karşı dimdik duran bir teşkilatımız var. Biz MHP’yi ve liderimizi kamuoyuna anlatamadık. Ve 2 Temmuz’da liderimizden helallik istedik. Liderimizin söylemlerinde ne haklı olduğunu 15 Temmuz gecesi tüm Türkiye gördü” şeklinde konuştu.

EŞME’YE ÖMER HALİS DEMİR ANITI

Büyükşehir Belediyesi’ne ve Valiliğe öneride bulunan Aydın Ünlü, “Bu anlamda tüm ülkücüler ve MHP çatısı altında çalışan herkese teşekkür ediyoruz. Buradan mülki amirlere, büyükşehir belediyesine ve valimize bir öneride bulunmak istiyoruz. Eşme’de tankların durdurulduğu yere Ömer Halis Demir anıtının yapılmasını istiyoruz. İstanbul’dan Kocaeli’ye giriş bölümünede aynı anıttan yapılmasını istiyoruz. Biz devletimize milletimize sahip çıkmaya devam edeceğiz” diye konuştu. Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
haber yazılımı: buki