Ülkücüler terminalde bayrak dağıttı

13 Eylül 2015, Pazar - 12:31

Kocaeli Ülkü Ocakları şehirlerarası otobüs terminalinde doğu ve güneydoğu bölgelerine giden tüm yolcu, şoför ve esnafa Türk Bayrağı dağıttı Kocaeli Ülkü Ocakları, bu kez Türk bayraklarını şehirlerarası otobüs terminalinde dağıttı. Yaşanan terör olaylarına karşı başlattıkları bu kampanya büyük ilgi görürken hem yolcular hem de terminal esnafı dağıtılan bu bayrakları hemen iş yerlerine astı.

AMACINA ULAŞAMAZLAR

Ülkü Ocakları İl Başkanı İbrahim Özcan, yapılan çalışmayla ilgi şu ifadeleri kullandı: “Biz bayrak hediye ettik. Vatandaşlarımızın teröre karşı gönlünde yer alan duyguları ifade bayrakları asarak gösterdi. Bayrak uzattığımız her kim olursa olsun şehitlerimize karşı üzüntüsünü dile getirdi. Bu durum bizlere teröristlerin gerçek amacına ulaşamadığını göstermiş oldu” dedi.

BİZ MİLLETİMİZİN İÇİNDEYİZ

Özcan konuşmasını şöyle tamamladı: “ Bu faaliyet ile bazı art niyetli çevrelerin fırsattan istifade ederek gerçekleştirip, ülkü ocaklarının üzerine yıkmaya çalıştığı provokatör saldırılar ile alakamızın olmadığını da göstermiş olduk. Zira biz milletimizin içindeyiz, vatandaşlarımızla hep beraberiz, onları rahatsız edecek, mağdur edecek hiç bir işin içinde bulunmamız söz konusu olamaz"

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki