Ülkücüler sokağa döküldü

03 Mayıs 2015, Pazar - 23:25

 

Dünya Türkçülük Günü’nde Kocaelili ülkücüler sokaklara döküldü. Sloganların ve coşkunun eksik olmadığı yürüyüşe çok sayıda ülkücü katıldı

Kocaelili ülkücüler 3 Mayıs Dünya Türkçülük Günü’ne özel yürüyüş gerçekleştirdi. Merkez Bankası önünde başlayan Türkçülük yürüyüşü Sabri Yalım Parkı’na kadar devam etti. Yürüyüş boyunca coşkusunu kaybetmeyen grup, ‘Türkiye Türktür Türk kalacak’, İmralı Basılsın Apo asılsın’ sloganları eşliğinde yürüyüşe geçti. Yürüyüşe Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Özcan, MHP Milletvekili Adayları Süleyman Pekin, Nurdoğan Kaçar, Türk Ocakları Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir, MHP Körfez İlçe Başkanı Zeki Gürsu, ülkü ocağı üyeleri ve çok sayıda milliyetçi katıldı.

IRKÇI İLAN EDİLDİK
Sabri Yalım Parkı’na gelen grup adına basın açıklamasını Kocaeli Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Özcan üstlendi. Özcan konuşmasında şunları kaydetti: Bugün, Türkiye’yi gönülden sevmeyen ve hatta Türk soylu olmayan bazı kişilerce, bir Türk devleti olan Türkiye batağa sürüklenmektedir. Vatanseverler ve Türkçüler “ırkçı” ilan edilip, Türkler üzerinde oyunlar oynanmakta ve Başbuğ Atatürk‘ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti ayaklara düşürülmeye çalışılmaktadır.

REZİL POLİTİKALAR
İktidarın Türkiye Cumhuriyeti için yürüttüğü politikaların ardı arkası kesilmiyor. Her geçen gün bir utanç timsali ile yüzleşiyoruz. PKK militanları için başsağlığı dileyenlerin Şehit kardeşimiz Fırat Çakıroğlu için aynı hassasiyeti göstermedikleri ülkücülerin gözünden kaçmamıştır. Amaç ülkeyi 70’lere çevirip kendilerini de Kenan Evren ilan etmek olan bu rezil politikalarının banileri elbette aziz milletimize hesap vereceklerdir.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
haber yazılımı: buki