Tüysüzler davası yine ertelendi

Tüysüzler davası yine ertelendi
27 Ocak 2016, Çarşamba - 13:50

Tüysüzler Kuyumculuk sahipleri ve çalışanlarının yargılandığı Kocaeli 3. Ağır Ceza Mahkemesi’ndeki görülen dava, dosyadaki eksikliklerin tamamlanması için 23 Mart tarihine ertelendi.

27 Haziran 2014 tarihinde Tüysüzler Kuyumculuk adındaki işyerlerini kapatıp kayıplara karışan Tüysüzler Ailesi’nden Cengiz, Cemalettin, Turgay, Yüksel, Turgut, Perihan Tüysüz ve çalışanlarından Esengül Uludağ ile Melika Zortaş’ın sanık olarak yargılandığı davanın görülmesine Kocaeli 3. Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edildi. Dört şikâyetçinin dinlendiği duruşmada mahkeme heyeti, dosyadaki eksikliklerin tamamlanması için duruşmayı 23 Mart 2016 tarihine erteledi.

 

SANIKLAR KATILMADI

Davanın beşinci duruşmasına daha önceki dört duruşmada olduğu gibi sanıkların hiçbiri katılmazken, Cengiz Tüysüz ve Turgut Tüysüz’ün vekili Av. Didem Zengin duruşmaya katılım gösterdi. 636 mağdurun şikâyetçi olduğu davanın duruşmaları uzun saatler sürüyordu. Ancak şikâyetçilerin büyük bölümünün dinlenmiş olması nedeniyle bugün gerçekleştirilen duruşma kısa sürede bitti. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
haber yazılımı: buki