Tuvalet parası cinayeti davası yine ertelendi

Tuvalet parası cinayeti davası yine ertelendi
03 Mart 2016, Perşembe - 14:57

Kandıra Kefken’de Geçtiğimiz Ramazan Bayramı’nda 19 Temmuz tarihinde meydana gelen olayda tuvalet parası yüzünden çocuğuna küfür ettiği tartıştığı iş adamı Ferruh Birgül’ü öldürdüğü iddia edilen Güngör Göksel’in cinayet davasının üçüncü celsesi bugün görülmeye devam edildi.

Kocaeli 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen duruşmaya tutuklu sanık Güngör Göksel ile avukatları Hüseyin Acurman, Mustafa Serdar Akdoğan, müşteki taraftan Ferruh Birgül’ün oğlu Berkay Birgül ile avukatı İbrahim Ethem Dikmen katıldı. 

DEMİR ÇUBUKLA KAFASINA VURULMUŞTU

İzmit Çukurbağ Mahallesi’nde oturan, Kartepe’de besicilik yapan iki çocuk babası Ferruh Bingül, ailesiyle birlikte Kefken’e tatile gitmişti. Burada bir çay bahçesinde oturan Ferruh Birgül’ün oğlu Birgül’ün umumi tuvalet işleten yakın arkadaşına yardımcı oluyordu. İddiaya göre tuvaleti kullandığı için Birgül’ün oğlu İstanbul’dan ailesiyle birlikte tatile gelen Güngör Göksel’den para istedi. Daha sonra Güngör Göksel Birgül’ün oğluna küfür etti. Bunun üzerine Ferruh Birgül ile Güngör Göksel tartışamaya başladı. Kısa sürede büyüyen tartışma sonrasında Güngör Göksel alkollü olduğu bilinen Ferruh Birgül’ün başına demir çubukla vurarak ağır yaraladı. Daha sonra Yalova’da tedavi gören Ferruh Birgül yaşamını yitirdi. Konuyla ilgili davanın görülmesine bugün Kocaeli 3’ncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde devam edildi. 

31 MART’A ERTELENDİ

Görülen duruşmada müşteki tarafın avukatı İbrahim Ethem Dikmen, ek süre talep etti. Savunmaları dinleyen mahkeme heyeti katılan vekiline ek süre verilmesine, sanık avukatlarının tahliye talebinin reddine, olay günü kullandığı düşünülen demirin istenilmesi için Kocaeli Emanete yazı yazılmasına ve sanığın tutukluluk halinin devamına karar vererek 31 Mart’a erteledi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 10 = ?

 
haber yazılımı: buki