Türkkan ‘Erdoğan seçimi kazanamaz’

MHP Gebze İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen iftar yemeği Köşklüçeşme Mahallesi’ndeki Şelale Düğün Salonu’nda yapıldı.
09 Temmuz 2014, Çarşamba - 15:17

 İftar yemeğine Kocaeli milletvekili Lütfü Türkkan, İl Başkanı Aydın Ünlü, Saffet Sancaklı, İlçe Başkanı Ferit Taşdemir ve çok sayıda partili katıldı.

İftar yemeği sonrası konuşma yapan milletvekili Lütfü Türkkan, “Çözüm süreci ‘ihaneti’ ödüllendiriliyor. Yerel yönetimlerle yol kesme üniforma ile devlet adına haraç alma şeklinde olacak” dedi. Cumhurbaşkanlığı seçimlerine de değinen Türkkan, sandığa gidildiği takdirde Erdoğan’ın oyunun en çok % 43 civarında olacağını dolayısıyla Erdoğan’ın asla Cumhurbaşkanı olamayacağını ileri sürdü. MHP milletvekili Türkkan, çatı adayı Ekmelledin İhsanoğlu için 8 yıl İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) Genel Sekreterliği’ni başarı ile yürüten ve 5 partinin mutabakatı ile ‘çatı aday’ olarak gösterilen Mısır’da gittiği her yerde ‘sadece’ Türk vatandaşı olmuş Bozok yaylasının yiğit evladı sözlerine yer verdi.  Türkkan, Demirtaş için PKK’nın adayı ifadesini kullanarak Cumhurbaşkanı seçimi ile oyunu göstererek Öcalan’a daha ne verebilirsiniz? Amaçları ile Erdoğan ile pazarlığa oturacaktır diye sözlerini sürdürdü. İftar programı öncesinde ise Osmanyılmaz – Köşklüçeşme Mahalle Temsilciliği açılış töreni gerçekleşti. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
haber yazılımı: buki