Türker Turizm Yıllara Meydan Okuyor

18 Kasım 2015, Çarşamba - 14:36

Sahipliğini AK Parti İl Disiplin Kurulu Üyesi ve eski il Yöneticisi Yekta Türker’in yaptığı Türker Turizm, gezi ve organizasyonlar için yeni araçlar bünyesine kat ederek çıtayı yükseltti. Türkiye’nin dört bir yanına uzun yıllardır gezi ve turlar düzenleyen, yapılan gezileri de büyük beğeni toplayan Türker Turizm de yeni araçlar önümüzde ki günlerde yollara koyulacak.

BABADAN OĞULA GELEN YILLARIN VERDİĞİ ÖZ GÜVEN

İnönü Meydan Muharebesinde Atatürk'ün şoförlüğünü yapmış olan büyük dedesi Mehmet Türker tarafından kurulan ve Kocaeli'nin sayılı ve Gebze bölgesinin bir numaralı Personel, Öğrenci ve Turizm Taşımacılığı firması olan Türker Turizm'in üçüncü kuşaktan Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Yekta Türker siyasete biraz mola vererek hizmet ağını genişletti.

Yekta Türker konuyla ilgili yaptığı açıklama da şu ifadeleri kullandı: "Köklü bir geçmişi olan Türker Turizm geçmişten bu güne tecrübe ve deneyimin öncüsü olmuş ve her geçen gün kendi filosunu genişletmektedir. Türkiye genelinde hizmet veren Türker Turizm her zaman gerek taşıma vasıtalarında gerekse de kendi bünyesinde hizmet veren şoförlerin uzman eğitmenler tarafından eğitiminde kaliteye hassasiyet göstermiştir. Amacımız müşterilerimize karşı ulaşım ve trafikte güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktır" dedi.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 2 = ?

 
haber yazılımı: buki