TURAN’A HEMŞERİ MORALİ

Çayırova belediyesi Milliyetçi hareket partisi belediye başkan adayı İskender Turan önceki akşam düzenlenen programda hemşerilerine projelerini anlattı.
17 Şubat 2014, Pazartesi - 17:05

Milliyetçi Hareket Partisi Çayırova Belediye Başkan Adayı İskender Turan, MHP Çayırova İlçe Teşkilatı yönetimi ile birlikte belirlenen programa göre çalışmalarını hızlı bir tempo ile sürdürüyor.

Hemşerileri bağrına bastı

Yenimahalle Menderes caddesi üzerinde  bulunan Erzurumlular derneğinde hemşerilerine seslenen Turan, burada hemşerileri tarafından bağrına basıldı. Hemşerilerinin büyük ilgi gösterdiği Turan kalabalık halk topluluğuna hitap etti.Konuşması sık sık alkışlarla kesilen Turan sizleri mahcup etmeyeceğiz,İnşallah hep beraber birlik ve beraberlik içerisinde seçimlerden zaferlerle çıkacağız.

 MAKAM İÇİN DEĞİL! HALKA HİZMET İÇİN VARIZ

Ziyaretlerle ilgili açıklama yapan MHP Çayırova Belediye Başkan Adayı İskender Turan: “Çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Çok sıcak ve samimi bir karşılamaya şahit oluyoruz.Milliyetçi hareket partisi seçimlerin en favori partisidir İnşallah Çayırovayı yeniden inşa etmeye geliyoruz dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 6 = ?

 
haber yazılımı: buki